What If...?: V seriálu z alternativní Marvel historie uslyšíme také Roberta Downeyho Jr.

What If...?: V seriálu z alternativní Marvel historie uslyšíme také Roberta Downeyho Jr. | Fandíme seriálům
Marvel Studios
Zobrazit dalších 28 obrázků
Podívejte se na první teaser a sadu obrázků z chystané série, která nabídne nový pohled na celou řadu známých marvelovských příběhů.

Když byly odhaleny informace o obsazení animovaného seriálu What If...?, který bude k vidění na Disney+, mnoho lidí potěšilo, kolik herců z marvelovských projektů v seriálu uslyšíme. Ale očividně má Marvel ještě pár es v rukávu, protože nyní bylo odhaleno další zajímavé jméno.

Whatf If...?: V chystaném Marvel seriálu se vrátí hromada filmových hrdinů
 

To, že se můžeme těšit na režiséra třetího a čtvrtého Thora (u kterého zajistí i scénář) Taiku Waititiho, který samozřejmě namluví Korga a také Grandmastera v podání Jeffa Golbluma už víme, ale teď Goldblum potvrdil, že uslyšíme také Roberta Downeyho Jr. jako Tonyho Starka/Iron Mana:

"Namluvil jsem tuhle roli před pár dny. Šel jsem do studií Disney a nahrál jsem hlas Grandmastera pro jeden díl seriálu, který bude na Disney+ a jmenuje se What If...? Je to animovaná verze všech marvelovských postav, které známe a milujeme a v téhle epizodě bude Grandmaster a Iron Man, takže hlas poskytne Robert Downey a také uvidíme Korga. Taika Waititi už svou roli namluvil, takže ano, na pár hodin jsem si to užil."

What If...? je adaptací stejnojmenné komiksové série. Očekávat můžeme alternativní a často úsměvné verze známých postav a příběhových zápletek. 

První řada bude obsahovat 23 epizod a k vidění bude někdy v průběhu roku 2021. Nedávno Marvel představil What If...? na službě Disney+, takže si níže můžete pustit teaser a v galerii najdete sadu screenshotů.

Zdroj: BuzzFeed

Galerie

Komentáře 1

IamAlex | 16.11.2019 13:34
Proč je dole napsáno, že to bude mít 23 epizod? Vždyť tady byl už i článek, že nebude.

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest