Sedmilhářky: Nicole Kidman spekuluje o třetí řadě

Sedmilhářky: Nicole Kidman spekuluje o třetí řadě | Fandíme seriálům
HBO
Zobrazit dalších 11 obrázků
Mohlo by HBO přinést další porci vraždění a složitých rodinný, přátelských a komunitních vztahů?

Sedmilhářky (Big Little Lies) se pyšní snad nejzvučnějším ženským obsazením, které se kdy na televizní scéně sešlo. V první sérii se představili Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Laura Dern, Shailene Woodley a Zoë Kravitz, a ve druhé sezóně se k nim připojila oscarová diva Meryl Streep. Sedmilhářky nejprve vznikly jako minisérie a až po premiéře začali tvůrci a herečky diskutovat o pokračování. Druhá řada dorazila na HBO vloni a překvapivě si dokázala udržet kvality první série a zároveň dovyprávět většinu dějových linek. Na základě ucelenosti dvou sezón Sedmilhářek a vyjádření hereček i tvůrčího týmu se zdálo, že projekt je již definitivně u konce.

Sedmilhářky: Meryl Streep přijala roli ve 2. řadě, aniž by si přečetla scénář
 

Nyní se rozhodla pokoušet fanoušky Nicole Kidman, která ve svém prohlášení rozvířila debatu o potenciální třetí sérii: „S Reese (Witherspoon) si voláme či píšeme každý týden. Nedávno se přestěhovala zpátky do Nashvillu a jsme si opravdu blízké. Rády bychom si spolu opět zahrály. Napsala jsem Zoe (Kravitz) a Lauře (Dern) a ty by do toho také šly. (Tvůrci) David (E. Kelley) a Liane (Moriarty) mají vážně skvělý nápad na pokračování.“ Z hereččina vyjádření se zdá, že je vše na dobré cestě k další řadě.

Jednání jsou patrně teprve na začátku a než se napíše scénář a vše dojedná, tak mohou uplynout měsíce, avšak nikdy fanoušci nebyli třetí sezóně blíž než právě po tomto prohlášení. Pokud by vše dobře dopadlo a HBO by dalo pokračování zelenou, tak si diváci nejspíš budou muset pár let počkat. Všechny výše zmíněné herečky jsou velmi vytížené a je otázkou, kdy by se jim podařilo skloubit diáře, aby se společně sešly na place.

Zdroj: Marie Claire, Screenrant

Foto: HBO

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest