Stranger Things: Čtvrtá řada obsadila představitele Freddyho Kruegera a další tváře

Stranger Things: Čtvrtá řada obsadila představitele Freddyho Kruegera a další tváře | Fandíme seriálům
Netflix/New Line Cinema
Zobrazit dalších 14 obrázků
Do hereckého ansámblu nové série populárního retro hororu se rovněž dostal herec ze Hry o trůny.

Už při zhlédnutí emotivního finále třetí sezóny oblíbených Stranger Things muselo být všem fanouškům jasné, že nadcházející čtvrtá řada přinese obrovské množství novinek. A tato očekávání se potvrzují už nyní. A to především díky aktuálně probíhajícímu natáčení, které bylo na začátku října obnoveno po několikaměsíční koronavirové pauze. Díky fotkám z placu jsme se již nedávno dozvěděli, že se na obrazovkách ukáže zbrusu nová důležitá postava, kterou ztvární Levon Hawke, bratr Mayy Hawke, představitelky populární Robin. 

Aktuálně vyšlo najevo, že novými charaktery čtvrtá série určitě nebude šetřit, přičemž nebudou chybět ani známá herecká jména. Mezi nimi se vyjímá zejména Robert Englund. Toho sice většina diváků asi nepozná přímo na první pohled, jeho nejikoničtější roli však budou znát jistě všichni filmoví fanoušci. Englund se totiž proslavil jako představitel ikonického zabijáka Freddyho Kruegera z hororové série Noční můra v Elm Street. Ve Stranger Things se herec ujme role Victora Creela - „narušeného a strašidelného muže”, který byl po desítky let vězněn v psychiatrické léčebně za brutální vraždu.

Stranger Things: Představitelka Eleven málem sekla s herectvím
 

Tom Wlaschiha známý jako Jaqen H'ghar ze Hry o trůny se představí jako Dimitri - ruský vězeňský strážce, který se skamarádí s šerifem Hopperem (David Harbour). V dalších rolích se mimo jiné ukáží například Jamie Campbell Bower (Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny) Joseph Quinn (Kateřina Veliká) nebo Eduardo Franco (Šprtky to chtěj taky).

Na závěr si můžete prohlédnout fotky a videa, které Stranger Things sdílely na sociálních sítích. Mimo jiné na nich můžeme vidět nové postavy, snímky z natáčení, ale také logo The Hellfire Clubu, tedy nového spolku pro hraní Dračího doupěte, po kterém je pojmenována první epizoda čtvrté řady.

Zdroj: Variety

Foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest