Živí mrtví: Jeden z herců kvůli své postavě čelí od diváků výhrůžkami smrti

Živí mrtví: Jeden z herců kvůli své postavě čelí od diváků výhrůžkami smrti | Fandíme seriálům
AMC
Zobrazit dalších 9 obrázků
Diváci někdy nedokáží oddělit realitu od fikce a dostávají tak herce do nepříjemných situací.  

Mnohé z nás překvapila zpráva o zrušení postapokalyptického seriálu Živí mrtví (The Walking Dead). Dříve celosvětový fenomén, dnes čím dál dražší projekt s upadající sledovaností, bude ukončen 11. řadou. Ta začne ještě letos a fanoušci se mohou těšit na vydatnou porci 24 epizod.

Podobně jako třeba v proslulé Hře o trůny i v Živých mrtvých vystupuje celá řada výrazně vykreslených, ambivalentních postav. Některé protagonisty tak není těžké nenávidět. Diváci by ovšem neměli zapomínat, že herci, jenž nenáviděné postavy hrají, pouze dělají svou práci. Herec zkrátka není postava a lidé to musí respektovat. Někdy se to bohužel neděje.

Seth Gilliam v seriálu hraje nechvalně proslulého Otce Gabriela. Toho jsme mohli poznat v páté řadě a za své působení v seriálu ušel dlouhou cestu. Šlo o zbabělce a jednu z nejvíce nenáviděných postav. A i když si díky svému vývoji našel oblibu diváků, herec se stále potýká s nadávkami a výhrůžkami smrti. „V průběhu let pro mě bylo neskutečné, že někdy lidé nedokázali oddělit fikci od reality a předpokládali, že jsem Otec Gabriel, a ne Seth Gilliam. Když zpochybňovali činy postavy v seriálu a začali mi posílat výhrůžky smrti, bylo to opravdu neskutečné,“ prozradil Seth Gilliam.

Internet je bohužel místo, kde se podobným výhrůžkám a nadávkám těžko vyhýbá, herci tak prožívají krušné chvíle, jen kvůli zabedněnosti některých "fanoušků".

Foto: AMC

Zdroj: Digitalspy

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest