Vikingové: Valhalla – Pokračování oblíbené série v první upoutávce

Vikingové: Valhalla – Pokračování oblíbené série v první upoutávce | Fandíme seriálům
Netflix
Podívejte se na to, jak vzniká nová historická série ze světa drsných válečníků.

Populární Vikingové sice skončili, značka se však vrací s dalším příběhem. Nová série Vikings: Valhalla se odehrává 100 let po událostech 6. řady původního seriálu. Počítá se s tím, že na původní seriál se bude odkazovat, jakkoliv postavy budou vzhledem k časovému posunu kompletně nové. Děj Valhally začíná na počátku 11. století a pojednává o dobrodružství některých z nejslavnějších Vikingů, kteří kdy žili, Leifa Erikssona (Sam Corlett), Freydís Eiríksdóttir (Frida Gustavsson), Haralda III. Norského (Leo Suter) a Viléma I. Dobyvatele.

Navzdory potížím s koronavirem natáčení nového seriálu od loňského podzimu průběžně postupovalo, přičemž štáb se opět usídlil na východě Irska, stejně jako to platilo u původního seriálu. A ačkoliv nový seriál nebude mít takové měřítko, jako finále toho staršího, protože momentálně proti sobě nestojí celé armády, i tak se štáb rozhodě nedržel nijak zpátky, což potvrzuje i první zveřejněná upoutávka.

Ta obsahuje jen minimum záběrů přímo ze seriálu (pokud vůbec nějaké), ale zato nabízí štědrou porci pohledů do zákulisí, kde můžeme vidět bohaté kostýmy, rozsáhlé kulisy, práci kaskadérů i práci s praktickými efekty. Třeba takové rozhoupání lodi na vlnách, to je slušná prácička. Zatím nevíme, kdy přesně seriál dorazí, tak si užijte video:

Podklady a foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest