Zaklínač dráždí fandy další kratičkou upoutávkou pro 2. řadu

Zaklínač dráždí fandy další kratičkou upoutávkou pro 2. řadu | Fandíme seriálům
Netflix
Henry Cavill v roli Geralta je středobodem nového videa.

Zaklínač svoje fanoušky jemně dráždí a pořádný trailer pro druhou řadu si zřejmě schovává až na 9. července, kdy proběhne virtuální festival značky, kde se rozeberou novinky ze všech směrů. Teď je tu alespoň kratičký teaser. Před časem jsme tu měli alespoň briskní video zaměřené primárně na Ciri, teď je tu další takové, jemuž tentokrát vévodí sám Geralt (Henry Cavill). Video si můžete přehrát níže, ale už by to vážně chtělo nějakou pořádnou ochutnávku.

Z první série se v hlavních rolích vracejí Henry Cavill (Geralt), Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri) a Joey Batey (Jaskier), dále MyAnna Buring jako Tissaia, Tom Canton jako Filavandrel, Lilly Cooper jako Murta, Jeremy Crawford jako Yarpin Zigrin, Eamon Farren jako Cahir, Mahesh Jadu jako Vilgefortz, Terence Maynard jako Artorius, Lars Mikkelson jako Stregobor, Mimi Ndiweni jako Fringilla Vigo, Royce Pierrseson jako Istredd, Wilson Mbomio jako Dara, Anna Shaffer jako Triss Merigold, Therica Wilson Read jako Sabrina.

Už dříve obsazení 2. řady rozšířil zástup dalších herců: Kim Bodnia jako Vesemir, Kristofer Hivju jako Nivellen, Yasen Atour jako Coen, Agnes Bjorn jako Vereena, Paul Bullion jako Lambert, Thue Ersted Rasmussen jako Eskel, Aisha Fabienne Ross jako Lydia a Mecia Simson jako Francesca. Showrunnerkou je Lauren Schmidt Hissrich. Zaklínač vychází z populární knižní ságy polského spisovatele Andrzeje Sapkowskiho. Předpokládá se, že druhou sérii seriálu Netflix uvede v letošním roce.

Podklady a foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest