Proč nepožádali Evanse?: K třídílné adaptaci se přidala Emma Thompson s Jimem Broadbentem

Proč nepožádali Evanse?: K třídílné adaptaci se přidala Emma Thompson s Jimem Broadbentem | Fandíme seriálům
BritBox
Zobrazit další 4 obrázky
Další adaptace románu Agathy Christie vzniká pod režijní taktovkou Hugha Laurieho. Thomsonová s Broadbentem si zahrají šlechtický manželský pár.

Britské herecké legendy Emma Thompson (Láska nebeská, Cruella) a Jim Broadbent (Moulin Rouge, Atlas mraků) se přidali k rozsáhlému obsazení třídílné adaptace detektivního krimi románu spisovatelky Agathy Christie Proč nepožádali Evanse? (Why Didn’t They Ask Evans?). Projektu se jakožto režisér chopil britský herec a muzikant Hugh Laurie, známý především jako doktor House. Laurie adaptaci točí pro britskou televizní síť BritBox.

Proč nepožádali Evanse?: Hugh Laurie natočí adaptaci mysteriózního příběhu Agathy Christie
 

Proč nepožádali Evanse? je založeno na stejnojmenném románu Agathy Christie, legendy detektivní literatury. Původní kniha vyšla v roce 1934 a její příběh sleduje Bobbyho Jonese, syna místního faráře, a jeho prominentní a inteligentní kamarádku Lady Frances „Frankie“ Derwentovou. Dvojice se vydá na detektivní dobrodružství poté, co naleznout tělo umírajícího muže, který svým posledním dechem pronese titulní šifru v podobě dotazu „proč nepožádali Evanse?“. Vyzbrojeni pouze fotografií krásné ženy, kterou našli v kapse kabátu umírajícího muže, se tito amatérští detektivové vydávají na honbu za vyřešením záhady.

Hlavní roli Bobbyho Jonese hraje Will Poulter (Midsommar, Millerovi na tripu) a jeho kamarádku Frankie si střihla Lucy Boynton (Vražda v Orient Expresu, Bohemian Rhapsody). Thompsonová s Broadbentem se k hereckému ansámblu přidali ve speciálních rolích aristokratického manželského páru. Dalšími členy obsazení jsou například Conleth Hill (Hra o trůny), Maeve Dermody (Marcella), Daniel Ings (Hra z Anglie) nebo Miles Jupp (Durrellovi).

Adaptace zatím nemá datum vydání, v galerii se ale můžete podívat na první fotky z natáčení.

Zdroj: Collider

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest