Kolo času: Podívejte se, jak v Česku probíhalo natáčení velkolepé fantasy

Kolo času: Podívejte se, jak v Česku probíhalo natáčení velkolepé fantasy | Fandíme seriálům
Amazon Prime Video
Zobrazit další 3 obrázky
Krásné české lokace a šikovní místní řemeslníci stvořili svět nové výpravné fantasy série.

Ať už nová fantasy série Kolo času dopadne dobře nebo špatně, jednu věc jí nikdo neodpáře. Spousta energie se investovala do toho, aby nás vyprávění přeneslo do smyšlených krajin. K tomu perfektně posloužila česká příroda. A tam, kde bylo potřeba zbudovat fantaskní lokace, tam zasáhli čeští filmoví řemeslníci, kteří pro seriál postavili rozsáhlé kulisy – v jednom případě dokonce celou vesnici.

Právě to, jak se u nás seriál natáčel, si můžete prohlédnout v přiloženém videu níže. Druhá dvě videa představují dva záporáky – zplozence Stínu a Logaina (Álvaro Morte), tedy nečisté stvoření uměle vytvořené Temným a jedním z nejmocnějších uživatelů magických sil, jaký se kdy objevil.

Kolo času je chystaný fantasy seriál z produkce Amazonu, který bude konkurovat Pánovi prstenů a chce navázat na úspěch Hry o trůny. Projekt produkuje a píše Rafe Judkins a hlavní role se ujala Rosamunde Pike. Mezi další členy obsazení patří Daniel Henney, Madeline Madden, Marcus Rutherford, Barney Harris, Zoe Robins a Josha Stradowski. Příběh se odehrává ve světe, kde existuje magie, ale pouze hrstka vyvolených žen zvaných Aes Sedai jí vládne. Hlavní hrdinkou je Moiraine, členka řádu, která se ujme pěti mladých lidí, poté, co jejich rodnou vesnici napadnou síly „Temného“, zlé entity, která touží po zničení samotné existence. Moiraine je přesvědčena, že jeden z pěti lidí je reinkarnací „Draka“, prastarého hrdiny a mocného kouzelníka, jenž podle proroctví buď zničí nebo spasí svět.

Podklady a foto: Amazon Prime Video

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest