Tales of the Walking Dead: Další série ze světa Živých mrtvých má obsazení

Tales of the Walking Dead: Další série ze světa Živých mrtvých má obsazení | Fandíme seriálům
AMC
Připravte se na staré známé i nové hrdiny ze země zombíků.

Hlavní série Živých mrtvých se sice chýlí ke konci, avšak celá značka se vytrvalým zombie krokem šourá dál. Aktuálně můžeme sledovat Živé mrtvé: Počátek konce a The Walking Dead: World Beyond. Ale tím to také nekončí. Už drahnou dobu se mluví především o celovečerních filmech ze světa nemrtvých. Ty jsou stále jaksi v nedohlednu, ale za to se oficiálně chystá nová série Tales of the Walking Dead (Příběhy živých mrtvých).

Příběhy jsou antologií samostatných hodinových epizod, kdy každá nabídne samostatný příběh s různými postavami. A to jak s postavami novými, tak s už zavedenými, z jiných Walking Dead seriálů. Podle autorů se máme těšit na příběhy děsivé, dramatické, srdečné a někdy i humorné. S uvedením se počítá na letošní léto.

Odhaleni byli první herci, na něž se můžeme těšit. Konkrétně jsou to Anthony Edwards (Inventing Anna, WeCrashed), Parker Posey (Ztraceni ve vesmíru), Terry Crews (Brooklyn 99), Poppy Liu (Dead Ringers) a Jillian Bell (Rough Night). Jako režiséři byli angažováni Haifaa al-Mansour (Good Lord Bird, Motherland), Deborah Kampmeier (Star Trek: Picard), Tara Nicole Weyr (The Wilds, Bosch) a Michael Satrazemis (Živí mrtví, Živí mrtví: Počátek konce). Satrazemis je zároveň producentem série. Showrunnerem je Channing Powell, který taktéž pracoval jak na Živých mrtvých, tak na Živých mrtvých: Počátku konce. Výkonným producentem projektu je Scott M. Gimple, kreativní šéf celého zombie univerza.

Foto je ilustrační, ze seriálu Živí mrtví

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest