Kodaňský kovboj: Kriminálka prosáknutá hudbou a světly přinesla nový trailer

Kodaňský kovboj: Kriminálka prosáknutá hudbou a světly přinesla nový trailer | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 22 obrázků
Netflix oznámil, kdy divákům nabídne nový seriál Nicolase Windinga Refna.

Diváci, kterým se od Nicolase Windinga Refna líbilo pouze Drive, se podobně srozumitelného počinu od dánského svéráze už asi nikdy nedočkají. Jeho seriálová novinka Kodaňský kovboj (Copenhagen Cowboy) zjevně tíhne spíš k převažující poloze jeho dosavadní kariéry, kdy se Refn opájí atmosférou a stylem a dějovost nebo divácky srozumitelné uchopení postav jsou až někde na druhé koleji. Nejnovější upoutávka je opět ponořená v neonovém oparu a tepajícím temném syňtákovém discu, které vás vtáhne do drogově-pohádkové verze dánského podsvětí. Možná nakonec ze seriálu nikdo nevyjdeme příliš moudrý, ale minimálně za ochutnávku určitě stát bude. Netflix zároveň oznámil, že titul nabídne 5. ledna 2023.

Copenhagen Cowboy pojednává o mladé hrdince jménem Miu, která po letech otročiny proniká do kodaňského podsvětí. Tam hledá spravedlnost a vykonává svou pomstu. Při tom se střetává se svojí nemesis Rakel a společně se vydávají na odyseu světem skutečným i nadpřirozeným. Minulost mění jejich budoucnost a obě ženy zjišťují, že nejsou samy.

V hlavní roli Angela Bundalovic. Dále v minisérii vystupují Lola Corfixen, Zlatko Buric, Andreas Lykke Jørgensen, Jason Hendil-Forssell, Li Ii Zhang, Dragana Milutinovic, Mikael Bertelsen a Mads Brügger. Netflix novinku uvede někdy během letošního roku.

Podklady a foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest