Westworld 2: Obsazení doplní hvězda Vikingů a další

Zobrazit dalších 5 obrázků
Byli oznámeni tři noví herci a další dva z první série budeme vídat podstatně častěji než dříve.

Natáčení druhé řady Westworldu je v plném proudu. Před časem Comic-Con odhalil několik podrobností a první trailer, teď se dozvídáme o novém obsazení a nových postavách. Gustaf Skarsgård, známý především jako Floki ze seriálu Vikingové, dostal hlavní roli Karla Stranda, manažera, který však nemá problém si vyhrnout rukávy. Fares Fares (Tyrant, Rogue One: Star Wars Story) hraje hlavní roli Antoina Costy, technického experta. Betty Gabriel (Uteč) pak dostala vedlejší roli Maling, která se snaží sjednat pořádek přímo v prostorách parku.

Dále se dozvídáme, že Louis Herthum (Peter Abernathy) a Talulah Riley (Angela) byli povýšeni z vedlejších postav na hlavní. Všechny herce si můžete ve stejném pořadí, v jakém se vyskytli v článku, prohlédnout dole v galerii.

Již dříve seriál doplnili Jonathan Tucker, Neil Jackson a Katja Herbes, přičemž stále definitivně nebylo potvrzeno, které všechny postavy se vrátí z první série, vycházet můžeme jen z toho, koho jsme viděli ve zmiňovaném traileru. S premiérou druhé řady se počítá na příští rok.

Zdroj: Variety

Galerie

Komentáře 1

Fimi. | 2017-08-11 11:51:24
Že by zemřel ve vikings aby mohl hrát tady?

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2016 FandimeSerialum.cz / All rights reserved

adblocktest