Dexter našel padoucha pro své definitivní epizody

Dexter našel padoucha pro své definitivní epizody | Fandíme seriálům
Showtime
Zobrazit dalších 9 obrázků
Víme, kdo si zahraje záporáka v televizním návratu Dextera a co si od finálního zakončení slibuje představitel ústředního sériového vraha.

Stanice Showtime překvapila fanoušky loni v říjnu prohlášením, že se oblíbený seriál Dexter vrátí s dodatečnou řadou, která by měla napravit rozporuplné reakce z finále osmé sezony. Poslední sezóna Dextera rozlítila diváky podobným způsobem jako poslední série Hry o trůny, a tak návrat po letech dává vcelku smysl. Od prvotního ohlášení víme, že se k projektu vrátí představitel Dextera Michael C. Hall a původní showrunner seriálu Clyde Phillips, který měl pod dohledem Dextera po dobu prvních čtyř sérií. Nyní konečně známe i tvář úhlavního záporáka, jenž se dostane s charismatickým sériovým vrahem do křížku.

10 seriálových novinek první poloviny ledna, které vám zpříjemní zimní večery
 

Herec Clancy Brown (Vykoupení z věznice Shawshank, Hvězdná pěchota) si střihne zápornou roli neoficiálního starosty městečka Iron Lake Kurta Caldwella. Po mnoha letech v nákladní dopravě se Kurt stal provozovatelem vlastní stanice nákladních vozidel a prosadil se jako milovaný vůdce komunity. Tento sympaťák s vůdčí náturou je opravdový muž lidu. Jeho syn Matthew v průběhu let stál za mnoha průšvihy, které Kurt zametl pod koberec díky bohatství, které nashromáždil během celého svého života. V souvislosti s castingem pro roli Kurta se v lednu spekulovalo o tom, že si stanice Showtime vyhlédla Johna Cusacka. Buďto to byly jen plané řeči anebo jednání s Cusackem nedopadlo stejně jako s Timem Robbinsem (Tajemná řeka), kterého stanice oslavila jako první a nabídku odmítl.

Dodatečná desetidílná série by měla seriál definitivně uzavřít a napravit seriálu reputaci po nedopečené osmé sezóně. Michael C. Hall se k návratu do ikonické role rozpovídal pro server Daily Beast. V rozhovoru uvedl, že od návratu očekává, že přinese jeho postavě konečně uspokojivý konec. Dle Halla osmá řada mnoho fanoušků neuspokojila a že vždy existovala naděje, že se objeví příběh, který by stálo za to vyprávět. Hall se na návrat do slavné role těší a uznává, že i když je toho názoru, že činy Dextera byly v osmé sérii ospravedlnitelné, tak sám často uvažoval nad tím, co se s Dexterem stalo.

Michael C. Hall je zatím jediným potvrzeným hercem z původního seriálu, který se v dodatečné sérii objeví. Premiéra by se měla uskutečnit na podzim letošního roku.

Zdroj: TVLine, Daily Beast

Foto: Showtime

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest