Stranger Things: Natáčení 4. řady je kvůli koronaviru mnohem pomalejší

Stranger Things: Natáčení 4. řady je kvůli koronaviru mnohem pomalejší | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 9 obrázků
Počkáme si na nová dobrodružství z městečka Hawkins ještě dlouho?

Pandemie koronaviru především v loňském roce dokázala znatelně potrápit celý filmový a televizní průmysl v mnoha způsobech. Jedním z těch nejvýraznějších bylo bezpochyby hromadné pozastavování natáčení, kdy se především na jaře musely přerušit stovky produkcí po celém světě. U některých největších projektů se pak odklady nakonec dostaly i do řádů měsíců. Výborným příkladem je 4. řada populárního retro hororu Stranger Things

Ta se po březnovém vypnutí kamer na plac vrátila až v říjnu, přičemž se od té doby práce již výrazněji nepřerušovaly (na rozdíl od takové druhé řady seriálové adaptace Zaklínače). Původně očekávaná premiéra v letošním roce je každopádně stále ohrožena. Kromě několikaměsíčního odkladu nepomáhá ani fakt, že produkce probíhá pomalejším tempem. Vnímá to tak alespoň jeden z ústředních herců seriálu Gaten Matarazzo, který ztvárňuje postavu Dustina Hendersona.

Stranger Things 4: Snímky z natáčení ukazují novou postavu
 

Mladý herec se o svůj pohled na natáčení podělil v nedávném rozhovoru s magazínem People. V interview prohlásil, že je ve stínu nákazy natáčecí proces mnohem pomalejší než obvykle, a to si podle všeho tvůrci dávali ve velkém na čas už při výrobě předešlých sezón. Práce údajně nejsou tak plynulé a konzistentní, jako by si všichni přáli, na place však panuje snaha co nejlépe se okolnostem přizpůsobit.

Kdy se čtvrté řady oceňovaného seriálu dočkáme, je v tuto chvíli tedy bohužel stále ve hvězdách. Alespoň panuje naděje, že ve chvíli, kdy se nové epizody dostanou na Netflix, bude dlouhé čekání stát za to. Objevují se totiž zvěsti, podle kterých posloužila pauza od natáčení scénáristům jako příležitost doladit příběh, díky čemuž by nová série mohla být dosud nejkvalitnější. V podobném smyslu se nedávno vyjádřil i představitel šerifa Hoppera David Harbour.

Foto: Netflix

Zdroj: People

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest