Kaleidoskop: Loupež století od Netflixu ukázala nový trailer

Kaleidoskop: Loupež století od Netflixu ukázala nový trailer | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit další 4 obrázky
Experimentální seriál, který se každému přehraje v jiném pořadí, se blíže představuje v nové ukázce.

Před časem jsme si představili zajímavý experiment s názvem Kaleidoskop, v němž nám Netflix pustí každému jednotlivé epizody v různém pořadí. Jeden divák seriál o loupeži století začne chvíli před samotnou operací, druhý měsíce před ní, třetí až po jejím dokončení.

Teď byl zveřejněný nový trailer, v němž Kaleidoskop na první pohled působí více či méně jako běžný seriál a to z jednoho prostého důvodu: Trailery jsou v jiném než chronologickém pořadí sestříhané poměrně běžně. Tím pádem zkrátka poznáváme protagonisty, nasáváme atmosféru a vidíme, jaké bude mít seriál měřítko. Z ukázky je patrné, že partička zlodějů bude dostatečně různorodá, výzva náležitě složitá a plán adekvátně komplexní. Prostě jak se na velkolepé loupeže sluší a patří. Tak snad bude příběh stát za to a element náhodného přehrávání epizod bude fungovat i v reálu, ne jen v marketingových slibech.

Příběh je volně inspirovaný skutečnou událostí, kdy se během hurikánu Sandy na dolním Manhattanu ztratily dluhopisy v hodnotě 70 miliard dolarů. Podle oficiální verze je zničila voda, seriál si pohrává s myšlenkou, že byly tajně přesunuty do super sejfu. Ten hlídají nejmodernější ochranné systémy i početná ostraha, nicméně expertní tým Lea Papa má plán, jak se do trezoru dostat. Osm epizod se odehrává v rozpětí od 24 let před loupeží, až po 6 měsíců po loupeži. Každá epizoda odhalí kousek z obří skládačky složené z korupce, lakoty, odplaty, manipulace, oddanosti a zrady.

V hlavních rolích vystupují Giancarlo Esposito, Paz Vega, Rufus Sewell, Tati Gabrielle, Peter Mark Kendall, Rosaline Elbay, Jai Courtney, Niousha Noor, Jordan Mendoza, Soojeong Son a Hemky Madera. Autorem série je Eric Garcia, mezi producenty figuruje Ridley Scott a hlavním režisérem je José Padilha. Netflix experiment přinese 1. ledna.

Podklady a foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest