American Horor Story: Příští řada začne volbou Donalda Trumpa

American Horor Story: Příští řada začne volbou Donalda Trumpa | Fandíme seriálům
Ryan Murphy byl vždy otevřeně politický a v nejnovější sérii populárního seriálu se chce vyjádřit rovnou k posledním volbám.

Jeden z autorů moderního hororového seriálu American Horror Story, Ryan Murphy, pro server E! Online uvedl, že se v nadcházející řadě seriálu objeví záběry z volby nynějšího amerického prezidenta, konkrétně volební noc s oběma prezidentskými kandidáty: „Nebudou je hrát žádní herci. Uvidíte je na televizní obrazovce. Prvních deset minut série se odehrává děsivým a znepokojivým způsobem během volební noci a zatímco postavy volby sledují, stane se něco strašlivého i jim osobně. [Volby samotné] byly horor, tako to bude hororový příběh v hororovém příběhu“.

Ryan Murphy už dříve naznačoval, že se nová série nějakým způsobem k volbám bude vztahovat, ale to ještě nebylo zřejmé, zda hodlá obsadit herce do rolí Clintonové a Trumpa, nebo co přesně je jeho záměrem. Teď je situace jasnější a vypadá to, že volby mají být pouze pozadím nového příběhu. Nicméně uvidíme, jestli půjde jen o tuhle úvodní desetiminutovku nebo jak moc politicky motivovaná nová série vlastně bude. Murphy se nikdy svými politickými postoji netajil, avšak bude zajímavé to, jak se diváci k jeho seriálovému manifestu postaví. Myslíte si, že se sledovanost a hodnocení hororového seriálu kvůli implementaci politiky sníží, nebo naopak kontroverzní téma přiláká více diváků?

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu