Inhumans: Představení seriálu, trailer a fotky

Inhumans: Představení seriálu, trailer a fotky | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 11 obrázků
Seznamte se s velkolepou seriálovou produkcí, která si vzala za cíl natočit úvodní epizody tak, aby mohly být promítány na plátnech IMAX.

Seriál Inhumans, který bude společným projektem stanice ABC, Marvelu a společnosti IMAX, už se několik týdnů natáčí. Dlouhou dobu jsme o něm nic výrazného neslyšeli, pak se ale všechno vyvalilo najednou. Marketing pro královskou rodinu Inhumans začal s první oficiální fotkou, následně se objevily první kraťoučká ukázka, plakát, synopse, fotky z natáčení a uniklý trailer, včetně traileru. Pojďme se tedy, spolu se záplavou nových podnětů, podívat na seriál víc zblízka.

poslední novince jsme vás informovali, že krále všech Inhumans a hlavní postavu celého seriálu, Black Bolta, si zahraje Anson Mount (Hell on Wheels, Sex ve městě) a jako jeho manželku, královnu Medusu, uvidíme Serindu Swan (TRON: Legacy, Smallville). Black Boltův kostým vzorem velice připomíná Black Boltův klasický komiksový oblek. Jediné, co chybí, je jeho maska s "vidličkou" na čele, tak uvidíme, jestli ji Anson Mount nakonec přece jen dostane, nebo zůstane takhle s odkrytou tváří.

Serinda Swan si jako Medusa oblékla šaty ve fialové barvě, typické pro komiksovou Medusu, a její zářivě zrzavé vlasy byly též zachovány. O Meduse si ale ještě zadiskutujeme později. Spolu s Mountem a Swan byl známe delší dobu i představitele Black Boltova bratra Maxima. Roli tohoto mistra manipulace a intrik, který si dělá zálusk na bratrův trůn, hraje Iwan Rheon, známý především díky své excelentní práci ve Hře o trůny. Podle první ukázky lze usoudit, že seriálu opravdu poslouží jako hlavní záporák, jelikož mluví o svrhnutí svého bratra z trůnu.

Obsazení se ale od vydání minulé novinky rozrostlo o několik nových tváří, tak si je pojďme představit. Medusinu sestru Crystal, schopnou ovládat přírodní elementy, si zahraje málo známá herečka Isabelle Cornish. Oficiální fotka její komiksový vzhled zachycuje velice věrně, včetně černých proužků ve vlasech, podle nichž ji můžete poznat i na fotografiích z natáčení. Spolu s ní se k seriálu přidali ještě Eme Ikwuakor (Castle na zabití), Ken Leung (Star Wars VII, Ztraceni) a Mike Moh (Dr.Hause). Ikwuakor se nám představí jako Gorgon, Black Boltův bratranec s kopyty místo chodidel, který dokáže dupáním vytvářet vlny o síle zemětřesení. Na titulním obrázku stojí úplně nalevo a bohužel nejde úplně rozeznat, zdali svá kopyta opravdu má.

Ken Leung byl obsazen jako další bratranec jménem Karnak, na ústřední fotce stojí vlevo od Black Bolta. Ten na rozdíl od svých příbuzných nikdy nebyl vystaven účinkům Terrigenské mlhy, která v Inhumanech probouzí jejich nadlidské dovednosti, je ale skvěle trénovaný v bojových uměních a umí na lidech rozpoznat jakékoliv slabé místo. Mike Moh si zahraje Karnakova bratra Tritona. Fotografii se bohužel vyhnul, takže jeho vzhled nám stále není jasný. Herce ale pravděpodobně uvidíme neustále namaskovaného, Triton totiž získal kromě schopnosti dýchat pod vodou i jasně zelenou šupinatou kůži.

Teď si ještě popovídáme o pár fotkách z natáčení, které se sice na první pohled tváří nevinně, pod povrchem ale odhalují pár zajímavých skutečností. Na jedné z nich můžeme totiž vidět cosi velkého a modrého, co je přikryté plachtou. Podle tvaru a čtyř nohou vyčuhujících zpod plachty, jde poměrně jasně poznat, že se jedná o figurínu obrovského psa Lockjawa, která bude později plně nahrazena digitálními efekty, jak můžete vidět ostatně v traileru. Lockjaw byl původně také členem královské rodiny Inhumanů, ale když přišel do kontaktu s Terrigenskou mlhou, vyšel z ní v podobě obrovského psa a se schopností teleportovat sebe a ostatní. Teď je pro Crystal něco jako domácím mazlíčkem a společníkem. Je milé vědět, že seriál nebude prostě ignorovat tuto šílenější stránku své předlohy a plně ji přijme za svou.

Další fotografie zachycuje herečku Serindu Swan. Na první pohled není ničím výrazná, po bližším prozkoumání si ale můžete všimnout, že herečka má úplně oholenou hlavu. Pro postavu Medusy, kterou herečka představuje, jsou ale vlasy velice důležitým aspektem, jelikož jsou v komiksech zdrojem jejích schopností. Každý její vlas má sílu ocelového lana a Medusa je schopná s nimi jakkoliv manipulovat, natahovat je, vytvářet z nich všemožné zbraně a zvedat s nimi velmi těžké předměty. Bez nich je postava prakticky bezmocná. Něco podobného se Meduse stalo i v komiksech, tam ale mohla malé zbytky svých vlasů stále ovládat, tak uvidíme, jestli se seriál tímto faktem inspiruje. Nabízí se ovšem také druhá možnost, a to taková, že Medusiny vlasy budou kompletně vytvořeny digitálně. V seriálu se objeví také Henry Ian Cusick (The 100, Ztraceni), který si zahraje zcela novou postavu.

Kromě fotek tu máme nakonec ještě první teaser a trailer, které potvrzují, že v seriálu bychom opravdu měli vidět město Inhumans zvané Attilan, které se nachází na Měsíci. Proč se následně vypraví na Zemi, na to odpovídá níže přiložená synopse. První dva díly se budou dva týdny promítat v kinech ve formátu IMAX od 1.9. tohoto roku, na ABC pak začne vysílání 26. 9. Showrunnerem je Scott Buck (Iron Fist, Dexter) a první dvě epizody zrežíruje Roel Reiné (Black Seils). Na závěr ještě slibovaná synopse.

Poté, co je královská rodina Inhumans rozprášena vojenským převratem, jen tak tak dokáže uniknout na Havaj. Setkání s pozemšťany a živoucím světem kolem, by nemuselo zachránit jenom je samotné, ale i celou planetu Zemi.

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 6

filozof | 05.06.2017 13:11
Další blbec co má problém hrát s maskou na obličeji...
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu