Face the Wild: Dobrodruh Bear Grylls uvede na FB novou show

Face the Wild: Dobrodruh Bear Grylls uvede na FB novou show | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 5 obrázků
Představujeme vám nový projekt, který vtáhne uživatele nejužívanější sociální sítě do přírody.

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Facebook spustil vlastní streamovací službu Facebook Watch, a hned do chystané drama série ulovil Elizabeth Olsen. Dalším lákadlem pro uživatele nejslavnější sociální sítě bude originální série Face the Wild, kterou nebude uvádět nikdo jiný, než jeden z nejslavnějších dobrodruhů planety Bear Grylls. Toho můžete znát především ze survival sérií jako Man vs. Wild či Running Wild with Bear Grylls, kde ukazoval, jak přežít v těch nejdrsnějších podmínkách od vyprahlé pouště po mrazivou tundru.

Facebook spustí seriál s tváří Marvelu, sestrou slavných dvojčat
 

Série by měla v každém díle uvést ultimátní příběh různých lidí (uživatelů Facebooku), které Bear Grylls vytáhne z jejich komfortních židlí za počítačem do přírody a ukáže jim tajemství outdooru. První série by měla čítat 10 dílů a bude uvedena 21. března. Pro Facebook Watch se jedná o zajímavý první krok do světa streamovacích platforem, a třeba se postupem vypracuje na konkurenceschopného rivala gigantů jako např. Netflix. Nyní si ještě přečtěte oficiální synopsi:

„Expert na přežití Bear Grylls překvapí uživatele Facebooku šancí čelit tajům přírody z první ruky. Účastníci se podělí o jejich úžasné příběhy, a Bear jim pomůže dostat se z jejich komfortních pozic za monitorem a ukázat jim sílu přírody naživo. Nová originální série startuje 21. března a nabídne každý týden jiný příběh - některé inspirativní, některé srdceryvné a některé opravdu neskutečné - pouze na Facebook Watch!“

Zdroj: Facebook

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu