8 seriálů, jejichž název přestal korespondovat s obsahem

8 seriálů, jejichž název přestal korespondovat s obsahem | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 9 obrázků
Logika napovídá, že název díla by měl odrážet to, co se v něm děje a o čem je. A taky, že jo. Tedy většinou.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3
  4. Kapitola č.4
  5. Kapitola č.5
  6. Kapitola č.6
  7. Kapitola č.7
  8. Kapitola č.8

Seriálové cesty jsou vzhledem k roztáhlosti vyprávěného obsahu nevypočitatelné. Po pár sériích tedy není divu, že můžete sledovat příběh otitulovaný názvem, který nemá se sledovanou věcí lautr nic společného. Nicméně, není to nijak ojedinělý jev, i když divák si to málokdy vůbec uvědomí. Takové případy by šlo počítat na tucty a my vám přinášíme pár případů, kdy seriály sklouzly, řekněme, mimo téma?

1. Inspektor Taggart (Taggart)

Začneme v letech dávno minulých, které ale hned na úvod dokonale vysvětlí paradox, který v tomto článku vlastně řešíme. Jde o kriminální seriál z osmdesátých let, který je dodnes zařazován do programů našich televizí. Výroba seriálu se zastavila na sto desáté epizodě, přičemž titulní postava, inspektor Taggart, se objeví v pouhých jednatřiceti z nich!

Mark McManus, představitel inspektora, totiž v roce 1994 zemřel. A tak se stalo, že dalších šestnáct let, co nové díly vznikaly (seriál byl ukončen v r. 2010), byl Inspektor Taggart bez Inspektora Taggarta.

Další kapitola »
Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 3

Johny | 10.04.2018 13:02
Takhle zybtečný článek jsem už pěkně dloouho nečet. Neberte to jako urážku, vaše weby dlouhodobě sleduji a mám je rád, ale začněte to proboha trochu filtrovat, tímhle přístupem, kdy vydáte 5 článků denně, ae 3 z toho jsou za trest, si kopete díru do hrobu...(jestli budete chtít argumentovat, že mě nikdo nenutí ty články číst, je to určitě pravda. Na druhou stranu pochybuji, že tyto někomu přinášejí nějakou přidanou hodnotu a akorát tím snižujete image webu jakožto kvalitního média, ale dělátez něj tuctovku, kterých je v Česku mraky)

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu