Perníkový táta: 8 momentů, které z Walta udělaly Heisenberga

Perníkový táta: 8 momentů, které z Walta udělaly Heisenberga | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 14 obrázků
Walter White je důkazem, že pouhá přezdívka se může postupem času změnit v alter ego, které nahradí původní osobnost. Některé události, které Waltera potkaly, ovšem proměnu výrazně urychlily.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3
  4. Kapitola č.4
  5. Kapitola č.5
  6. Kapitola č.6
  7. Kapitola č.7
  8. Kapitola č.8

Zatímco český název seriálu Perníkový táta přímo odkazuje na téma a příběh seriálu (ano, otec od rodiny vaří "perník"), originální název - Breaking Bad - má o něco hlubší význam. Termín "breaking bad" totiž slangově znamená jakési sestoupení z cesty a kráčení proti proudu toho, co je správné a dobré. A přesně to také potká hlavního hrdinu příběhu, Waltera Whitea (Bryan Cranston), který se postupem času změní ze zodpovědného a čestného učitele chemie na "vařiče" pervitinu a všehoschopného gangstera s přezdívkou Heisenberg. Proto se pojďme podívat na momenty, které byly v jeho "přeměně" zásadní. Krok za krokem.

8. Smrt Krazy-8

Domingo Gallardo Molina, přezdívaný Krazy-8 a jeho bratranec Emilio Koyama byli první drogoví dealeři, se kterými Walter a Jessie (Aaron Paul) jednali. Kvůli nedorozumění se ovšem první vzájemné setkání nevyvedlo ideálně a Emilio zemřel na otravu plynem. Jenže Krazy-8 ukáže pořádně tuhý kořínek a téměř "uteče hrobníkovi z lopaty". Walterovi nezbude nic jiného, než ho zavřít do sklepa a vymyslet, co dál s ním, protože k další vraždě se nechce uchýlit. Když se nakonec rozhodne dealera propustit, situace se vyhrotí a Walter v sebeobraně Dominga uškrtí.

Další kapitola »
Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu