Teorie velkého třesku: Jak vidí Kunal Nayyar Rajeshovu samotu?

Zobrazit dalších 11 obrázků
Jak hodnotí Kunal Nayyar z Teorie velkého třesku Rajeshovo staromládenectví? Přál by herec své postavě, aby se konečně usadila? Jeho seriálové ženy si prohlédněte v galerii.

Pozor, článek obsahuje spoilery k dějové lince Rajeshe.

Během všech odvysílaných 11 sezón Teorie velkého třesku Rajesh propůjčil své srdce mnoha ženám. Zkusil to na Penny a Bernadette, vyspal se s vilnou tlusťoškou z večírku, randil s podivínkou Lucy, chodil s Emily, zabouchnul se do blonďaté spisovatelky Claire a v 11. řadě jsme ho vídali ve společnosti ženy jménem Nell. Co říká Kunal Nayyar na to, že v seriálu stále pendluje od jednoho k druhému a je jediný starý mládenec v partě?

Teorie velkého třesku: 10 kuriozit, které vás nejspíš minuly
 

"Užívám si to. Užívám si být tam jediný nezadaný chlap. Vážně, je to opravdu zábavné. Máte možnost probádat různé stránky té role, nabízí se vám po bok do rolí mnoho potenciálních hvězdných hostů," uvedl Kunal. Během panelové diskuze dokonce s nadsázkou pronesl, že by uvítal, kdyby se natočil spin-off se starším, tlustším a stále nezadaným Rajeshem. 

Jeho slova pak poněkud dementoval showrunner seriálu Steve Holland, který přiznal hercovo rozčarování během prvního čtení scénáře 11. série: "Pamatuji si, že když probíhalo první čtení a Stuart měl, jak jistě víte, rande, tvářil ses asi jako: Dokonce i Stuart? To jako vážně?!" zavtipkoval Holland. 

Premiéru bude mít 12. řada Teorie velkého třesku 24. září. Přáli byste Rajeshovi, aby našel svou životní lásku? V galerii si prohlédněte fotky zmíněných Rajových žen. Níže video s Nell.

Zdroj: CinemaBlend

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest