Luther: První trailer na 5. sérii!

Luther: První trailer na 5. sérii! | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 5 obrázků
Ve znamení jednoho velkého návratu se nese první oficiální video na jeden z nejpopulárnějších britských seriálů současnosti.

Je zpátky! A každý fanoušek seriálu Luther (Idris Elba) si může za tajemnou první větu dosadit podmět podle svého gusta. Nejnovější série totiž značí návrat nejen nekompromisního detektiva, ale především se po letech úpěnlivého prosení všech fanoušků vrací i všemi oblíbená Alice Morgan (Ruth Wilson), jejíž komplikovaný vztah s hlavním hrdinou je bez přehánění vrcholem celého seriálu.

A už podle prvního traileru to vypadá na skvělou jízdu. Charismatickému londýnskému detektivovi možná přibylo pár šedin, ale to mu nezabrání, aby se ze zarputilostí sobě vlastní pustil do dalšího náročného vyšetřování, ve kterém ho tentokrát povede řada drobných a na sobě nezávislých náznaků k domněnce, že se nebude jednat o další zcela nahodilý zločin, ale naopak o něco mnohem zlověstnějšího. Pátá sezóna se bude skládat celkem ze čtyř epizod a opět za ni bude zodpovědný Neil Cross, který spáchal i předchozí sezóny. Premiéra je naplánována na příští rok. V galerii se pak můžete podívat na řadu dalších fotek.

Zdroj: Comingsoon

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

30
3
3
3

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu