Pán prstenů: Peter Jackson přece jenom pomůže, ale...

Pán prstenů: Peter Jackson přece jenom pomůže, ale... | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 10 obrázků
Otec velkolepé fantasy se vrací k jejímu opětovnému oživení. 

Kdysi opěvovaný mistr filmař, Peter Jackson, si od svého posledního výletu do Středozemě dává zaslouženou dovolenou. Návrat za kameru nechystá a většinou ho pod filmem vidíme podepsaného pouze jako producenta. Tak jako u nové ambiciózní fantasy Smrtelné stroje. Zde se ovšem krom špatných kvalit predikuje tak velký propadák, až se bojím, že se Jackson tentokrát nadřel zbytečně. Nejedná se ale o jediné místo, kde by jeho talent nebo znalosti byly k užitku. Návrat do Středozemě je pod taktovkou Amazonu v plném proudu a s příchodem seriálu o mladém Aragornovi vyvstává otázka, zda k oživení této látky přispěje i její filmový otec.

Pán prstenů: 10 adeptů, kteří by mohli hrát mladého Aragorna
 

A po nekonečném proudu spekulací dostáváme konečnou a definitivní odpověď, která zní – ano! Tato pozitivní novinka vzešla od výkonné ředitelky Amazonu, Jennifer Salke. Ta pro web Hollywood Reporter podávala rozhovor o výše zmíněném seriálu, který by se měl na streamovací službu Amazon podívat v roce 2021. Aby tedy toto datum platilo i nadále, tvůrčí tým usilovně pracuje, aby se seriál přesunul k produkci už v příštích několika měsících. A k tomu dopomůže i samotný Peter Jakcosn.

Dle prohlášení byl tvůrčí tým při přípravách v těsném kontaktu s režisérem. Tím se potvrdily všeobecné domněnky, že pokud bude do projektu zapojen, tak pouze jako konzultant. Ovšem uvidíme později. A ke slovu se dostal i samotný režisér kultovní trilogie. Ten prozradil, že mu bude očividně dána příležitost nahlédnout do několika scénářů, aby je mohl osobně posoudit nebo dodat několik dobrých rad. Tak jako tak přeje tvůrcům mnoho štěstí. A pokud jim bude moci pomoci, určitě se o to pokusí, protože si je vědom, o jak velký úkol je jedná.

PS: Pokud se zde najdou nějací nadšenci do režírování, v přiloženém videu se můžete podívat, jak si Jackson na place Pána prstenů poradil s perspektivou a různou výškou jednotlivých postav. Je to jak poučné, tak zajímavé. S tím se možná bude muset chystaný seriál vypořádat také, i když v dnešní digitální době si s tímto problémem dokázal poradit Hobit pomocí počítačových triků z jedniček a nul. 

 

Zdroj: bgr

Galerie

Komentáře 7

Jakub123 | 12.12.2018 06:52
Omlouvám se že jsem se nevložil do diskuse

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu