Dark Tower: Do seriálové verze míří záporák ze Živých mrtvých

Dark Tower: Do seriálové verze míří záporák ze Živých mrtvých | Fandíme seriálům
Zobrazit další 2 obrázky
Michael Rooker bude k vidění v chystané sérii na motivy Kingových knih.

Zatím poslední pokus o filmovou adaptaci knih Stephena Kinga ze série Temná věž nevyšel podle představ, ale nevadí, třeba na tom bude lépe seriálová verze, na které pracuje Amazon pro svou streamovací službu.

Už víme o několika hercích, které v seriálu uvidíme, budou to například Sam Strike (Roland Deschain), Jasper Pääkkönen (Randall Flagg) nebo Jerome Flynn, u něhož zatím nebylo odhaleno, koho ztvární. 

Stejně se tak se to netuší u nového přírůstku k obsazení Michaela Rookera. Aktuálně bylo oznámeno, že se v seriálu (respektive pilotní epizodě, co bude dál se zatím neví) objeví, ale neví se, koho by měl ztvárnit. Spekuluje se o postavě jménem Cort, ale to potvrzeno nebylo.

A co se o seriálu vlastně zatím ví? Očekává se, že se bude odehrávat před událostmi z filmu, bude mít 13 epizod a aktuálně se natáčí v Chorvatsku. Jeho tvůrci pak budou Glen MazzaraAkiva Goldsman, tedy zkušení seriáloví harcovníci (první z nich pracoval na Živých mrtvých, druhý na Star Trek: Discovery).

Kromě toho se také tvůrci nechali slyšet, že chtějí být poměrně věrní knižní předloze. Jestli je to dobře nebo špatně, to ukáže teprve čas. Datum premiéry zatím známo není.

Zdroj: MichaelRookerOnline

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu