Spider-Man: Paralelní světy - Tvůrci chystají hrané pavoučí TV seriály

Spider-Man: Paralelní světy - Tvůrci chystají hrané pavoučí TV seriály | Fandíme seriálům
Sony Pictures
Phil Lord a Chris Miller chtějí vytvořit něco, co nemá na televizních obrazovkách obdoby.

Film Spider-Man: Paralelní světy ukázal, že v kinech není místo jen pro hrané filmy s Pavoučím mužem, ale že je hlad i po animovaných projektech. Ostatně, tržby téměř 376 milionů dolarů mluví samy za sebe. A není tak divu, že se chystá hned několik dalších filmů, ať už je řeč o pokračováních nebo spin-offech. 

Ale to není vše, plánují se také seriály, u kterých se nicméně předpokládalo, že budou animované. Nové zprávy ale naznačují, že bychom mohlo dojít i na hrané série. Alespoň to tak vypadá podle slov dvojice Phil Lord a Chris Miller (Lord se u Paralelních světů postaral o námět a spolupracoval na scénáři, plus se s Millerem podílel na produkci). Miller poznamenal:

"Pracujeme na množství hraných seriálů s využitím marvelovských postav spadajících pod Sony, což je nějakých 900 postav. Snažíme se přijít na to, jak vytvořit seriály, kdy každý z nich bude unikátním zážitkem, ale současně budou propojeny. Diskutujeme s velkým množstvím partnerů a snažíme se vytvořit něco, co ještě v televizi k vidění nebylo. Chvíli to potrvá, než to dáme dohromady a půjde to do vysílání, ale bude to něco opravdu unikátního. Doufejme, že se v následujících pár měsících se dozvíme, kde to bude a kdy to bude."

Dvojice nedávno uzavřela smlouvu se společností Universal Studios, která se týká filmových projektů, ale se Sony Pictures TV podepsali jiný kontrakt, který je zaměřen na seriály. Nicméně, zatím to vypadá, že si pánové nejsou jistí tím, na které stanici (nebo streamovací platformě) plánované seriály uvidíme. Stejně tak se neví kdy. 

Je sice pravda, že Spider-Man pochází z marvelovských komiksů, tím pádem by se dalo předpokládat, že by se seriály měly objevit buďto na stanici ABC nebo na streamovacích službách Hulu či Disney+ (obě vlastní Disney, jehož součástí je i Marvel), ale práva na postavu Spider-Mana má aktuálně v držení Sony a byť nejsou známy podrobnosti smlouvy mezi Sony a Disneyem, dá se tušit, že Sony může projekty se Spider-Man nabídnout i platformám, které nespadají pod Disneyho.

Jak ale pánové naznačili, zatím je to hudba budoucnosti. Zřejmě blízké ale budoucnosti, takže si na detaily budeme muset počkat.

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu