Youtube už brzy svoje seriály jako Cobra Kai nabídne zdarma pro všechny

Zobrazit další 2 obrázky
Předplatné nebude třeba, ale diváci budou muset přežít reklamy.

V době, kdy streamovací platformy pořádně otřásají filmových a seriálovým světem není překvapením, že i videoportál YouTube přišel s vlastní službou YouTube Premium, která nabízí projekty z originální produkce.

Jde o klasický model, kdy zájemce zaplatí měsíční poplatek za přístup k různému placenému obsahu. Nedávno ovšem bylo oznámeno, že YouTube mění strategii a materiály vznikající pod značkou YouTube Originals budou k dispozici od 24. září zdarma. 

Samozřejmě je tu ale malý háček, během sledování se budou zobrazovat reklamy, což je ale malá "oběť" s ohledem na to, že se zájemci budou moci zdarma podívat například na skvělý seriál Cobra Kai

Předplatné ovšem zrušeno nebude, uživatelé služby Premium budou mít k dispozici knihovnu videí bez reklam a kromě toho různé bonusové materiály, jako jsou rozhovory s tvůrci a herci, záběry ze zákulisí a podobně. Kromě toho pro ně bude přístupná rovnou celá řada daných seriálů najednou, s tím, že pro neplatící diváky budou jednotlivé epizody uvolňovány postupně.

Jeden z vedoucích obchodního oddělení YouTube Robert Kyncl rozhodnutí YouTube okomentoval následovně:

"Zatímco ostatní mediální společnosti se předhánějí v tom, aby jejich obsah ukryly za zeď z poplatků, my míříme opačným směrem a to tím, že náš originální materiál nabídneme zdarma."

YouTube se zatím oficiálně nevyjádřilo k tomu, zda budou jeho projekty dostupné zdarma celosvětově, nicméně se počítá s tím že by být měly.

Zdroj: TechCrunchAndroidCentral

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu