What If...?: Série nabídne alternativní historii ke všem 23 Marvel filmům

What If...?: Série nabídne alternativní historii ke všem 23 Marvel filmům | Fandíme seriálům
Zobrazit další 3 obrázky
Je libo Peggy Carter v roli Captaina Ameriky? Animovaný seriál "Co by kdyby" slibuje, že nabídne alternativní podobu celé marvelovské historie. AKTUALIZOVÁNO

AKTUALIZACE: Dodatečně se dozvídáme, kdo seriál píše a režíruje. Scénáře se ujala A.C. Bradley (Trollhunters), režie Bryan Andrews. Ten se podílel jako režisér na animovaných seriálech Men in Black a Jackie Chan Adventures a s Marvelem spolupracuje od prvních Avengers jako autor storyboardů.

Původní článek: To, že se na streamovací službě Disney+ dočkáme animovaného seriálu What If...? není novinkou. Projekt volně inspirovanou komiksovou sérii, která nabídla alternativní pohledy na různé komiksové postavy a zápletky, byl oznámen už v minulosti. Ale na aktuální akci D23, která se věnuje tomu, co "kuchtí" Disney (včetně Marvelu) bylo prozrazeno pár zajímavostí, které se série týkají. 

V první řadě bylo oznámeno, že se dočkáme 23 epizod. A malá kvízová otázka, kolik filmů obsahují tři první fáze marvelovského filmového universa? Ano, 23. Seriál totiž nabídne odlišný pohled na události z každého ze 23 filmů, které zatím Marvel vypustil do světa.

Styčnou osobou bude The Watcher (Pozorovatel) Uatu (Jeffrey Wright), který bude sledovat a komenovat všechny události, které se v seriálu odehrají. A aktuálně víme, že se dočkáme toho, o čem už byla v minulosti řec, Peggy Carter (Hayley Atwell) se stane Kapitánem Amerikou (nebo Kapitánkou Carterovou, jak se sama nazývá) s tím, že Steve Rogers (Chris Evansnedostane sérum supervojáka, nicméně přiloží ruku k dílu, protože bude mít k dispozici technologicky vyspělé brnění. 

Další zápletky, které byly naznačeny, jsou například zombie verze některých známých postav jako je právě Kapitán Amerika a s nemrtvými poměří síly Bucky Barnes (Sebestian Stan). Uvidíme také Star-Lorda, jenže jím nebude Peter Quill, ovšem T´Challa (Chadwick Boseman). 

Možnosti jsou v podstatě neomezené, nejen, že tvůrci mají k dispozici drtivou většinu herců z marvelovských filmů, ale také události ve What If...? nebudou ovlivňovat hlavní dějovou linku marvelovského filmového universa (byť bude seriál jeho součástí), takže si tvůrci mohou v podstatě dělat, co se jim zlíbí. 

Jak moc si "vyhodí z kopýtka" se dozvíme v létě 2021, kdy bude mít seriál premiéru. Na závěr si můžete pustit videa, ve kterých šéf Marvelu Kevin Feige a Hayley Atwell představují What If...? divákům. Dole v galerii na vás čekají první artworky.

Zdroje: Slashfilm, MCUexchange, Collider

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 4

Speedy | 25.08.2019 16:01
Sony patří pouze filmová práva. Všechno ostatní patří Marvelu. V seriálu si můžou dělat, co se jim zlibí.
Vstoupit do diskuze

Související články

132
1
4
1

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu