The Owl House: Disney zveřejnil upoutávku k animované magické sérii

The Owl House: Disney zveřejnil upoutávku k animované magické sérii | Fandíme seriálům
Zobrazit další 4 obrázky
Seriál bude k dispozici na stanici Disney Channel na začátku příštího roku.

Pokud jde o seriálové projekty od Disneyho, tak se nejvíce pozornosti dostává marvelovským a Star Wars seriálům připravovaným pro streamovací službu Disney+. Disney ale chystá i jiné zajímavé projekty, které nebudou k dispozici na jeho streamovací platformě.

Moon Girl and Devil Dinosaur: Laurence Fishburne chystá Marvel seriál
 

Například animovaný seriál The Owl House, který vzniká pro televizní stanici Disney Channel. Jeho hlavní hrdinkou bude pubertální dívka jménem Luz (Sarah-Nicole Robles), která se ocitne v magickém světě, ve kterém narazí na čarodějnice, mágy a roztodivné mystické bytosti. Luz se ale nebezpečným universem plným magie nebude probojovávat sama, spřátelí se s veselou kouzelnicí Edou (Wendie Malick) a sama Luz se začne učit tajům magie, aby z ní samotné jednoho dne byla čarodějka.

Zní to jako klasická podívaná pro nejmenší, ale klip, který byl zveřejněn na nedávném Comic-Conu v New Yorku dává vědět, že tuhle podívanou si užijí i odrostlejší diváci. Styl animace sice působí trochu infantilně (to není výtka, i tak je připraveno několik vizuálně zajímavých momentů), ale těšit se můžeme i na zábavný a štiplavý humor, který pobaví také dospělé.

Za The Owl House stojí silný tým, jeho tvůrkyní je Dana Terrace. Ta má na kontě nové Kačeří příběhy, které se dočkaly velké chvály a režírovat bude Ricky Cometa. Ten pro změnu pracoval na oceňované animované sérii Steven Universe

Premiéra se odehraje v lednu 2020.

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu