Disney+: Víme, kdy se očekávaná streamovací služba dostane do Evropy

Disney+: Víme, kdy se očekávaná streamovací služba dostane do Evropy | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 5 obrázků
Kdy a v jakých evropských zemích spustí Disney svou streamovací službu?

Po nespočtu článků o chystané streamovací službě Disney+ se její spuštění blíží mílovými kroky. Již v úterý 12. 11. spustí Disney svou vlastní streamovací službu sázející na rodiny s dětmi a zástupy fanoušků komiksového světa MCU či Star Wars. V úterý se ovšem dočkají pouze zájemci v USA a informace o nástupu Disney+ do Evropy doteď chyběly.

Disney+ bude epizody zveřejňovat týden po týdnu, nikoliv naráz
 

Nyní Disney oficiálně oznámil skrze příspěvek na Twitteru první evropské trhy, na kterých bude služba Disney+ zpřístupněna. Od 31. 3. 2020 bude Disney+ aktivní ve Velké Británii, Německu, Francii, Španělsku a Itálii. V samotném příspěvku stojí, že další země budou brzy oznámeny, takže se může stát, že od konce března nadcházejícího roku, bude služba přístupná i v mnoha dalších zemích Evropy.

Kromě příspěvku zveřejnil Disney i krátkou upoutávku na svou streamovací službu, kde mezi scénami z Marvel filmů, Star Wars seriálu The Mandalorian, pohádek a kreslených seriálů pro děti jsou uvedeny výše uvedené evropské trhy a datum spuštění. Více informací o Disney+ se dočtete zde 1, 2, 3.

Zdroj: Screenrant

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 1

Keoki | 11.11.2019 12:06
Zajímalo by mě, co reálně všechno stojí za problémy distribuce těchto služeb do jiných regionů. Neměl by být právě internet prostředkem k rychlému a bezproblémovému sdílení informací? Takhle to bude dle mého jen podněcovat piráty, protože co se asi tak stane? Vzhledem k hypu k Mandalorianovi se internet spoilerům neubrání, takže to bude chtít každý vidět hned. Chápu, že jsou s tím spojeny různé náklady a právní zádrhely, ale doprdelepráce, čtvrt roku je celkem rozdíl a zrovna gigant jako Disney není něco takového schopný obstarat a zařídit před samotným spuštěním této služby, když se chtějí vrhat do ,,války streamovacích služeb"? Nebo snad počítají s tím, že si lidé po upirátění řeknou, že na té službě mohou být vlastně super věci a až začnou postupně přidávat Marvel projekty apod., službu si zaplatí? Nebo snad mají pocit, že nového zajímavého obsahu není zatím natolik, aby zaujal větší a širší okruh trhu a chtějí tak počkat až se nových počinů objeví více? Jestli mi na to bude schopen někdo nějak srozumitelně odpovědět, budu jen rád :D
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu