Work in Progress: Seznamte se se seriálem, který Lilly Wachowski točí raději než další Matrix

Work in Progress: Seznamte se se seriálem, který Lilly Wachowski točí raději než další Matrix | Fandíme seriálům
Zobrazit další 2 obrázky
Zatímco jedna sestra se vrátila do sci-fi žánru, druhá dala přednost komediálním vodám.

Sestry Wachowské platily za nerozlučnou pracovní dvojici. A tak asi málokdo předpokládal, že se jejich profesní cesty rozejdou. Ale stalo se, zatímco Lana začala pracovat na dalším filmu ze série, která jméno Wachowských proslavila, tedy na čtvrtém Matrixu, tak Lilly se rozhodla dát přednost komediálnímu seriálu Work in Progress pro stanici Showtime

Sense8: Seriál byl zrušený
 

Na něm spolupracuje s komičkou Abby McEnany. Právě její vystoupení se stala inspirací pro seriál, který se zaměří na postarší ne úplně fit lesbu, které nový vztah pořádně zamává jejím dosavadním životem. 

Oficiální zápletka zní následovně:

"Abby je čtyřicetipětiletá žena, která se popisuje jako tlustá lesba, kdy její smůla a zoufalství nečekaně vedou k jiskřivému vztahu. Improvizační komička z Chicaga Abby McEnany je spolutvůrkyní a hvězdou této unikátní lidské komediální série."

Je možné, že série přijde někomu kontroverzní s ohledem na to, že se hlavní hrdinka dá dohromady s mladým transsexuálním mužem, ale pokud jde o atmosféru, tak ta působí sympaticky lidsky, herecké výkony jsou mile civilní a humorné scény jsou humorné, aniž by (vesměs) působily přehnaně nerealisticky. 

Work in Progress asi nebude podívanou pro každého a najdou se lidé, kteří si zaťukají na čelo s tím, že se budou Lilly divit, proč tomuhle dala přednost před Matrixem, nicméně, pokud se sestry minimálně pracovně rozešly a Lilly je tahle látka blízká, přejme jí mnoho štěstí. 

Premiéra se odehraje 8. 12. 2019.

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu