Young Rock: Vzniká sitcom o mládí Dwaynea Johnsona

Young Rock: Vzniká sitcom o mládí Dwaynea Johnsona | Fandíme seriálům
Zobrazit další 1 obrázek
Sám The Rock oznámil seriál o svých začátcích.

Tvrzení, že je Dwayne "Rock" Johnson jednou z aktuálně největších hvězd není přehnané. Objevuje se v hromadě filmů, obdivují ho miliony a miliony lidí na sociách sítích, působí také v televizi a samozřejmě nesmíme zapomenout na to, že si občas odběhne k wrestlingu, který ho proslavil. 

Hráči: The Rockův sportovní seriál skončí aktuální 5. sérií
 

A pokud máte zájem zjistit víc o životě téhle celebrity, tak vám to umožní stanice NBC. Ta totiž schválila rovnou celou řadu sitcomu nazvaného jednoduše Young Rock, který bude mapovat dětství a dospívání Dwaynea Johnsona. 

Tvůrkyní seriálu bude Nahnatchka Khan a Rock na Instagramu naznačil, co od projektu očekávat:

"Příběh mého divokého a nepředvídatelného života míří na NBC v "YOUNG ROCK"

Poprvé v životě vám přináším zkušenosti z mého šíleného neuvěřitelného dětství, pubertálních let a dospívání. Mí blízcí přátelé o mně říkají, že jsem jako velký tmavý potetovaný Forrest Gump a to kvůli všemu, co se proplétá mým neuvěřitelným životem. Přátelé, zažil jsem všechno - úspěch, selhání, bezdomovectví, vystěhování, pokusy o sebevraždu, zatčení, náročné časy, dobré časy, být na dně, být na vrcholu. A to vše se mi přihodilo dříve, než jsem dosáhl věku 21. Tenhle seriál je o mém mládí. A lekcích, které jsem se naučil. To dobré, to špatné, to ošklivé, ale VŽDY JE TO ZÁBAVNÉ. Jsem nadšen, že vás vezmu na tohle dobrodružství, která vám ukáže mou minulost skrze to, co může nabídnout budoucnost. A kdoví, co by to mohlo být."

První řada bude mít 11 epizod, Rock by se měl objevit v každé z nich a kromě toho se na seriálu bude podílet jako výkonný producent. S tím mu vypomůžou zmíněná Nahnatchka Khan a Jeff Chiang. Jen pro informaci Nahnatchka je zkušenou komediální tvůrkyní, stojí za úspěšným sitcomem Huangovi v Americe

Kdy se dočkáme premiéry Young Rock zatím není známo.

Zdroj: Instagram

Galerie

Komentáře 1

Keoki | 14.01.2020 13:30
Rock je Bůh! Sem s tím!

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu