Black Monday: Druhá řada krimi seriálu s Donem Cheadlem vypadá snad ještě ztřeštěněji

Black Monday: Druhá řada krimi seriálu s Donem Cheadlem vypadá snad ještě ztřeštěněji | Fandíme seriálům
Zobrazit další 4 obrázky
Představitel věrného parťáka Tonyho Starka bude již brzy k vidění v pokračování bláznivé komedie z produkce Setha Rogena.

Jako War Machine v marvelovském universu ukázal Don Cheadle, že mu nechybí komediální talent. A potvrdil to v první řadě seriálu Black Monday o finančním krachu na Wall Street v roce 1987. Je sice pravda, že hodnocení první série byla spíše průměrná, ale sledovanost na poměry Showtime nebyla špatná, takže letos 15. 3. stanice uvede druhou řadu.

Black Monday: Melissa Rauch z TBBT má nový job
 

Na seriálu se produkčně podílí dvojice  Seth Rogen Evan Goldberg a je to prostě a jednoduše vidět. Už první řada byla poměrně ujetou jízdou s velmi svéráznými postavami a absurdním humorem. A zdá se, že druhá ještě víc šlápne na plyn. 

Při sledování traileru, který na ni láká, budete mít chvíli pocit, že jde o komedii z osmdesátých let minulého století, jindy to vypadá spíše na kriminálku a v další moment si nebude jistí, na co to vlastně koukáte. Co ale jisté je, že obsazení si natáčení užívá a díky tomu to vypadá, že si užijí i diváci. 

Stejně jako první řada, ani tohle nebude záležitostí pro každého, ale pokud máte rádi projekty Goldberga a Rogena, jako je například Travička zelená, tak byste o Black Monday měli vážně uvažovat. Stejně tak, jestli vám chybí atmosféra osmdesátých let, protože Black Monday je, pokud jde o stylizaci, "retro jako prase."

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu