Tonda Blaník je zpátky, přesunul se na YouTube

Tonda Blaník je zpátky, přesunul se na YouTube | Fandíme seriálům
Koukněte na novou epizodu komediálního seriálu o fiktivním českém lobbistovi.

V pondělí 24. 2. byl na YouTube kanále Republika Blaník zveřejněný nový díl českého internetového politicko-satirického seriálu se známou postavou lobbisty Antonína Blaníka (Marek Daniel). Toho mohou diváci znát z internetové televize Stream.cz, na které se Blaník představil v roce 2014 v seriálu Kancelář Blaník. Ten se v následujících letech dočkal celkem pěti řad. V roce 2018 pak i vyšel celovečerní film s touto postavou nazvaný Prezident Blaník. Tvůrci Tondy Blaníka nyní přinášejí nové epizody, které budou tentokrát vycházet na YouTube a Facebooku. Autoři seriálu o tom informovali prostřednictvím tiskové zprávy.

„Tonda je zpátky a my to nemůžeme ignorovat. Je povinností nás filmařů přinést svědectví o dění v politickém zákulisí naší země,” okomentoval návrat Blaníka režisér Marek Najbrt.

Nové díly budou vycházet každé pondělí v 18 hodin na facebookové stránce a YouTube kanálu Republika Blaník. První díl vyšel už tohle pondělí, pustit si ho můžete níže. Kromě Daniela v roli Blaníka se v něm vrátil i Michal Dalecký coby asistent Žížala a Halka Třešňáková jako asistentka Lenka.

Foto: Facebook Republika Blaník

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu