Love, Victor: Trailer odhaluje, co bylo pro Disneyho až příliš nevhodné

Love, Victor:  Trailer odhaluje, co bylo pro Disneyho až příliš nevhodné | Fandíme seriálům
Hulu
Zobrazit dalších 8 obrázků
Seriálový spin-off romantického filmu Já, Simon se představuje v první upoutávce.

Romantický snímek Love, Simon (Já, Simon) z roku 2018 uspěl jak u diváků, tak kritiků a při střídmém rozpočtu 17 milionu dolarů si přišel pro 66 milionů celosvětově. Díky tomu se již brzy dočkáme seriálového spin-offu s názvem Love, Victor. Seriálový nástupce vznikl pod záštitou Disneyho a původně měl být uveden na streamovací službě Disney+. Nakonec se ovšem dočkáme premiéry na streamovací službě Hulu, jelikož tento titul nejspíš není pro Disneyho dostatečně rodinný.

The Great: Historie císařského dvora může být zatraceně směšná záležitost
 

Streamovací služba Disney+ je cílena především na rodiny s dětmi a jelikož se Love, Victor bude stejně jako jeho filmový předchůdce zabývat homosexuální orientací u mladistvého teenagera, tak si nejspíš hlavouni u Disneyho řekli, že pro ně bude “bezpečnější“ uvést tento seriál na platformě určené pro odrostlejší publikum. Za seriálem stojí stejná dvojice scenáristů jako u Love, Simon, jmenovitě Isaac Aptaker a Elizabeth Berger.

Ústředním hrdinou seriálu je Victor, introvertní homosexuální teenager, který se snaží přizpůsobit svému novému životu na střední škole v Creekwoodu. V hlavní roli se představí Michael Cimino (Annabelle 3). Pojítkem mezi seriálem a celovečerním snímkem je filmový představitel Simona Spiera Nick Robinson, jenž se v Love, Victor vrátí ve vedlejší roli coby Simon a dále se ujal role vypravěče.

Jediným potvrzeným hercem z obsazení snímku Love, Simon je prozatím Nick Robinson, zda se v seriálu objeví i někdo další není zřejmé. Streamovací služba Hulu zveřejnila první upoutávku, kterou si můžete přehrát níže. Trailer se odehrává v kavárně, kam se titulní hrdina Victor přišel ucházet o brigádu. Mimo prvních záběrů ukázka odhalila i datum premiéry, které je stanoveno na 19. 6. První řada bude mít deset půlhodinových epizod.

Zdroj: Screenrant

 
Galerie

Komentáře 0

Související články

Love, Simon

16.03.2018 | USA
Komedie, Drama, Romantický
Info o filmu

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu