Marvel’s 616: Dokumentární série ukáže zákoutí a dopad tvorby Marvelu

Marvel’s 616: Dokumentární série ukáže zákoutí a dopad tvorby Marvelu | Fandíme seriálům
Marvel Studios/Disney+
Zobrazit dalších 9 obrázků
Letos se sice žádného nového filmu od Marvelu diváci nedočkají, budou mít ale aspoň možnost se podívat na dokument mapující různé aspekty dosavadní tvorby studia.

Studio Disney vydalo upoutávku na svou dokumentární sérii Marvel’s 616. Ta bude mít premiéru v listopadu na streamovací službě Disney+. Diváci v ní nahlédnou za oponu tvorby populárních superhrdinských příběhů a také se mají dozvědět, jaké mají v současnosti kulturní a sociální dopady.

Každá z osmi epizod se podívá na jiný příběh spojený se světem Marvelu. Podíváme se tak třeba na tvůrčí proces komiksových umělců či filmařů. Dokumentární série se také zaměří na zapomenuté komiksové postavy nebo představí japonskou podobu oblíbeného Spider-Mana. Dále se také bude věnovat fenoménu cosplayů.

Na streamovací platformě Disney+ bude Marvel’s 616 ke zhlédnutí od 20. 11. Služba bohužel ale zatím ještě není dostupná v České republice. Pro seznámení se i tak ale můžete níže podívat na oficiální trailer a dvě videa, které blíže představují jednotlivá témata svých dílů. Další ukázky si můžete přehrát v naší starší novince. V galerii pak najdete fotky a plakáty k prohlédnutí.

Foto: Marvel Studios/Disney+

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

30
3
3
3

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu