Bratrstvo neohrožených a Pacifik dostanou volné pokračování

Bratrstvo neohrožených a Pacifik dostanou volné pokračování | Fandíme seriálům
HBO
Zobrazit dalších 7 obrázků
Bratrstvo neohrožených dostane volné pokračování od režiséra Temného případu. Steven Spielberg a Tom Hanks opět dohlížejí.

Režisér první série Temného případu a poslední bondovky Není čas zemřít se vrací na televizní obrazovky s novým projektem. Cary Joji Fukunaga spojí síly s produkujícím Steven Spielbergem a natočí válečný seriál Masters of the Air pro streamovací službu Apple TV+. Titul volně naváže na válečné série Bratrstvo neohrožených a The Pacific, které rovněž produkoval Steven Spielberg spolu s produkční společností Toma Hankse.

Masters of the Air: Spielberg a Hanks pracují po Pacifiku dalším válečném seriálu
 

Masters of the Air bude adaptací knihy Masters of the Air: America’s Bomber Boys Who Fought the Air War Against Nazi Germany od autora Donalda L. Millera. Série nás zavede mezi letecké bitvy druhé světové války. Hrdiny příběhu budou američtí a britští letci, kteří přivedli válku až k Hitlerově prahu. Bratrstvo neohrožených i The Pacific se řadí k nejlépe hodnocených válečných seriálům všech dob, tudíž Masters of the Air vyvolává nemalá očekávání. O důvodu, proč seriál vzniká pod záštitou Apple TV+ a ne pod HBO, jsme vás již dříve informovali.

Série by měla mít deset hodinových epizod. Služba Apple TV+ oznámila, že Fukunaga zrežíruje tři epizody. Dále se na projektu bude podílet jako producent spolu se Spielbergovým Amblin Television a Hanksovou produkční společností Playtone. Předběžné datum premiéry zatím nebylo oznámeno.

Zdroj: Screenrant

Foto: HBO

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu