Slunečná: Populární seriál vydal pro vánoční trh knihu

Slunečná: Populární seriál vydal pro vánoční trh knihu | Fandíme seriálům
Prima
Zobrazit dalších 11 obrázků
Hitový seriál Slunečná vyfasoval vlastní knížku.

Zarytí fanoušci oddechového seriálu Slunečná zpozorněte. Kreativní producent a scenárista René Decastelo převedl životy protagonistů Janka (Marek Lambora), Týny (Eva Burešová), Sylvy (Barbora Jánová) a Vildy (Lukáš Langmajer) do knižní podoby. Na 392 stranách se můžete přenést na oblíbený statek a prožít životní příběhy svých oblíbených hrdinů. Takže pokud na poslední chvíli sháníte nějaký vánoční dárek, tak vás třeba spasí právě Slunečná.

12 seriálových novinek měsíce prosince, které vám ukrátí adventní večery
 

Eva Burešová se s úsměvem ke knížce vyjádřila následovně: „Jsem moc ráda, protože jsem nikdy nebyla na přebalu knížky. Mám radost a už vím, co koupím na Vánoce všem svým příbuzným. V knize jsou příběhy popsané tak, jak je diváci z televize neznají. Jsou tam nové detaily. My herci jsme to zahráli tak, jak každý z nás myslel, že to je nejlepší a správné. Diváci nyní uvidí, jak to mělo být – a můžou srovnávat.

Herec Roman Tomeš vzkazuje fanouškům, že je v knize spousta fotek a je v ní od prvního dílu kompletní anabáze seriálu. Herečka Lucie Benešová zase tvrdí, že se jedná o dobrodružnou literaturu a že si ji užijí i ti, kteří seriál nesledují. Vyjma knihy si fandové Slunečné mohou koupit i společenské hry na motivy seriálu, jako například pexeso, kanastu, vykládací karty nebo variaci na člověče nezlob se.

Zdroj: iPrima

Foto: Prima

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu