Vánoční koledy v obýváku: Štědrovečerní tabuli zpříjemní koledami Tomáš Klus, Tři tygři nebo Bára Poláková

Vánoční koledy v obýváku: Štědrovečerní tabuli zpříjemní koledami Tomáš Klus, Tři tygři nebo Bára Poláková | Fandíme seriálům
ČT
Zobrazit dalších 9 obrázků
Před novou štědrovečerní pohádkou uvede Česká televize nejznámější české koledy v podání oblíbených tuzemských interpretů.

Druhý program České televize navodí vánoční atmosféru přenosem nejoblíbenějších českých koled jako Půjdem spolu do Betléma, Tichá noc, Nesem vám noviny nebo Narodil se Kristus Pán v podání Tomáše a Tamary Klusových, sester Geislerových, zpěvačky Báry Polákové nebo tenora Adama Plachetky s jeho ženou Kateřinou Kněžíkovou za doprovodu Janáčkovy filharmonie Ostrava.

ČT uvede na Vánoce čtyři nové pohádky, ověřené klasiky i premiérové snímky
 

Vánoční koledy v obýváku uvede ČT2 dne 24. 12. od 18:20 do 18:55, tak aby diváci stihli přeladit na ČT1, kde od 19:00 poběží nová štědrovečerní pohádka O vánoční hvězdě, ve které si v hlavních rolích zahráli Vojtěch Kotek, Tereza Ramba a Aňa Geislerová. O vánočním programu stanic České televize, Novy a Primy jsme vás již dříve informovali.

Vyjma zpívání hvězdní hosté divákům prozradí i něco z jejich vánočních tradic a zvyků. „Většinou se jí hrachovka nebo čočková polévka. My ale jíme zelňačku. Hodně, hodně kyselou,“ říká ke štědrovečerní tabuli herec Štěpán Kozub (Lajna, Tři tygři) a zpěvačka Bára Poláková doplňuje: „S dětmi jsou každé Vánoce lepší a lepší, ale až jim bude čtrnáct let, tak to asi půjde zase dolů. Snažím se si to teď užívat, co nejvíce to jde.“ Jedněmi z hostů jsou i herečka Jitka Čvančarová a její muž Petr Čadek, jež přivítali štáb u své salaše, kde chovají berany. Čvančarová prozradila, že zpívání koled má v její rodině silnou tradici: „Když jsem byla malá, tak jsme zpívali koledy všichni a moc rádi. Nejvíc v kostele.

Zdroj: ČT

Foto: ČT

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu