Doogie Howser: Která herečka nově nahradí Neila Patricka Harrise

Doogie Howser: Která herečka nově nahradí Neila Patricka Harrise | Fandíme seriálům
ABC
Zobrazit dalších 12 obrázků
Remake seriálu o geniálním doktorovi, který proslavil Neila Patricka Harrise, si vyhlédl dámskou představitelku titulní role.  

O tom, že streamovací služba Disney+ chystá remak rodinného seriálu Doogie Howser, jsme vás informovali již vloni v květnu. Původní Doogie Howser měl celkem čtyři sezóny a vysílal se v letech 1989 až 1992. Ústřední roli geniálního doktora zde ztvárnil tenkrát šestnáctiletý Neil Patrick Harris, který se ikonickou rolí Doogieho zaryl do povědomí diváků v USA a stal se idolem pro řadu teenagerů devadesátých let. Příběh seriálu vyprávěl o mladistvém Doogiem, jež si prošel vážnou chorobou, ale ani ta ho nezastavila od jeho snu být lékařem. Díky jeho geniálnímu intelektu se mu podařilo vystudovat medicínu ve věku pouhých 14 let a stal se tak nejmladším lékařem v USA.

Anatomie života: Nova na konci ledna uvede nový hraný seriál se sestrami Geislerovými
 

Seriál byl populární především v zámoří, u nás ho dodnes žádná z tuzemských stanic nevysílala. Od ohlášení remaku víme, že na rozdíl od původní série bude nová verze vyprávět o šestnáctileté dívce menšinového etnika. Až nyní ohlásil Disney představitelku titulní role. Hlavní postavu v sérii Doogie Kameāloha, M.D., ztvární šestnáctiletá Peyton Elizabeth Lee, která si zahrála jednu z hlavních rolí v loňském rodinném fantasy Secret Society of Second Born Royals od Disney+. Vyjma snímku účinkovala i v šesté sérii Shameless a vedla rodinný komediální seriál Andi Mack na kanálu Disney Channel.

Rodinný seriál bude zasazen do dnešní doby, konkrétně na Havaj. Desetidílná série bude sledovat Lahelu „Doogie“ Kameālohu, která žongluje se začínající lékařskou kariérou a životem normální dospívající dívky. Matku Lahely, která je zároveň její nadřízenou v nemocnici, ztvární Kathleen Rose Perkins (Epizody). Kdy bude seriál uveden na Disney+ není známo, ale předpokládáme, že by si série mohla odbít premiéru během podzimní sezóny.

Zdroj: TVLine

Foto: ABC

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu