Hacks: Stárnoucí komička s tváří Jean Smart se snaží zaujmout mladou generaci, podívejte se na trailer

Hacks: Stárnoucí komička s tváří Jean Smart se snaží zaujmout mladou generaci, podívejte se na trailer | Fandíme seriálům
HBO Max
Zobrazit dalších 10 obrázků
Komediální série od HBO Max staví na kontrastu mezi stárnoucí komičkou a pětadvacetiletou scenáristkou.

Streamovací služba HBO Max zveřejnila oficiální trailer k nadcházející komediální sérii Hacks v hlavní roli s Jean Smart (Watchmen, Mare z Easttownu). Komediální drama sleduje pětadvacetiletou spisovatelkou, která najde nečekanou mentorku v osobě legendární postarší komičky Deborah Vance. Komička se snaží apelovat na mladé publikum, aby si zachovala úroveň a mohla nadále bydlet v Las Vegas. Postarší komičku ztvárnila devětašedesátiletá Jean Smart, zatímco mileniálku s talentem pro psaní si zahrála Hannah Einbinder, která má zatím jen jednu hereckou zkušenost, a to vedlejší roli v předloňském filmu North Hollywood.

Physical: Rose Byrne se dala na aerobik v první upoutávce
 

Za seriálem stojí trojice tvůrců Paul W. Downs, Jen Statsky a Lucia Aniello, kteří společně psali scénář ke komediálnímu seriálu Broad City. Lucie Aniello se zhostila i režie pilotní epizody. Herecké obsazení dále doplňují Carl Clemons-Hopkins (Chicago Med), Kaitlin Olson (It's Always Sunny in Philadelphia), Christopher McDonald (Thelma a Louise), Mark Indelicato (Ošklivka Betty), Poppy Liu (Sunnyside), Johnny Sibilly (Pose) a Rose Abdoo (Gilmorova děvčata: Rok v životě). Premiéra se uskuteční 13. 5., kdy budou zveřejněny dvě půl hodinové epizody. Zbylých osm dílů bude uvedeno jednotlivě v týdenních intervalech.

Zdroj: ComingSoon

Foto: HBO Max

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu