Belgravia: The Next Chapter – Další seriál z dílny tvůrců Panství Downton

Belgravia: The Next Chapter – Další seriál z dílny tvůrců Panství Downton | Fandíme seriálům
MGM
Zobrazit dalších 12 obrázků
Mladý muž ovlivněný těžkým dospíváním má v Londýně 19. století problémy s dvořením.

Julian Fellowes je expert na historická dramata. Proslavilo jej Panství Downton, kterému doposud nadělil šest sérií a dva filmy. Ve Hře z Anglie se podíval na zoubek historickému fotbalu, V Pozlaceném věku vyplul z Anglie za oceán a celovečerní podívanou servíroval se snímky Gosford Park, Jarmark marnosti či Královna Viktorie. V seriálu Belgravia nás Fellowes zavedl do Londýna 19. století, kde se mezi sebou míchaly rodiny s penězi a s tituly, které se snažily všechny posílit svůj odkaz. Čtyři roky po té je tu pokračování

To se jmenuje jednoduše Belgravia: The Next Chapter (Belgravia: Další kapitola). Děj se odehrává v roce 1871, zhruba tři dekády po úvodní sérii. Jde o romanci, v níž se lord Frederick Trenchard dvoří Claře Dunn, která je v rámci urozených londýnských kruhů nová. Frederick netuší, že s ním jeho matka Susan otěhotněla po aférce s ničemou Johnem Bellasisem. Nicméně jeho dětství bylo značně pohnuté, Frederick je kvůli tomu v dospělosti velmi nejistý a jeho dvoření tak stojí na hodně vratkých nohou.

Fredericka hraje Benjamin Wainwright, Claru Harriet Slater, Susan Alice Eve, Bellasise Adam James. Dále hrají Toby Regbo, Hannah Onslow, Sophie Thompson a Richard Goulding. Julian Fellowes je tentokrát pouze výkonným producentem, hlavní scenáristkou je Helen Edmundson (Dalgliesh, Máří Magdaléna). Primárně vzniká Belgravia: The Next Chapter pro službu MGM+, která u nás nefunguje, ale většinu seriálů z Fellowesovy dílnu u nás obvykle někdo dříve či později nabídne. Belgravia: The Next Chapter zatím má za sebou čtyři epizody, další čtyři ještě budou uvedeny. Přikládáme trailer.

Podklady a foto: MGM

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu