Defenders: K "televizním Avengers" se přidá další člen

Defenders: K "televizním Avengers" se přidá další člen | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 6 obrázků
Další herečka z netflixovské části Marvel universe potvrzuje, že ji můžeme čekat i v očekávané týmovce.

Podobně jako se jednotliví filmoví hrdinové Marvelu sejdou, když se objeví příliš velké nebezpečí, než aby na něj stačili jednotlivci, platí to samé i pro Defenders. Akorát tedy s tím rozdílem, že se nebavíme o globální hrozbě, ale o ohrožení obyvatel New Yorku. Ještě před tím než Netflix vůbec začal marvelovské seriály připravovat jsme věděli, že se ve společném týmu spojí Daredevil (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter), Lukce Cage (Mike Colter) a Iron Fist (Finnn Jones). Později bylo potvrzeno, že se k týmu přidá také Foggy Nelson (Elden Henson) a po zveřejnění prvního teaseru můžeme spekulovat o tom, zda se neukáže také Stick (Scott Glenn).

Misty Knight a Luke Cage

O dalších postavách jsme se mohli jen dohadovat, teď je ale oficiálně potvrzené, že se v seriálu objeví Simone Missick v roli Misty Knight. Postava policistky se poprvé objeví v seriálu Luke Cage, následně ji máme čekat v Iron Fistovi a teď herečka v rozhovoru prozradila, že ji uvidíme také v The Defenders. Tedy za předpokladu, že neprozradila nějaké velké tajemství a nebude za trest vyhozena, jak sama Missick zažertovala.

Showrunnery seriálu jsou Douglas Petrie a Marco Ramirez, kteří měli na starost druhou sezonu Daredevila a výkonným producentem je Drew Goddard, jenž celý svět komiksových seriálů od Netflixu a Marvelu pomáhal rozjíždět. Natáčení má začít každou chvíli, s premiérou se počítá na příští rok.

Zdroj: The Wrap

Galerie

Komentáře 2

Fimi | 09.10.2016 12:09
tak do Defenders jako padouch bude Sigourney Weaver (nebo jak se píše) ale ještě se neví koho bude hrát

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu