Komentáře 10

Toncek | 20.05.2019 02:22
Cersei udělá z kings landing opevněnou citadelu s balistou na každé věži a seveřané stihnout jeden příkop.. Nevím jak vy, ale tohle je příliš. Nic v té bitvě nedávalo smysl
Marek | 05.05.2019 14:54
Hele furt mám pocit, že spousta a spousta těch argumentů se dá celkem snadno vysvětlit. Je to sice jasný zápor pro tvůrce, že si musí divák takhle cucat z prstu, ale fakt mi připadá, že se dá ledacos vysvětlit. Spousta věcí ne. Těch pitchovin je tam furt dost. Ale jenom poznámka... kolik času myslíte, že uběhlo od příjezdu Jona a Dany, když jim Bran řekne, že Night King jde na jih, takže začne reálná příprava na bitvu a samotnou bitvou?
Luky | 03.05.2019 21:25
Že schovali lidi do krypty, dle knihy měla být původně krypta chráněna kouzlem, právě proto aby mrtvý nemohli nikdy vstát. Netuším jestli Noční král měl nějakou silnou nadpřirozenou moc, která by byla silnější než to kouzlo a hlavně paradox je, že poslední pohřbený Stark v kryptě je Lyanna Stark a po té dlouhé době co byla po smrti by vážně její kosti pohromadě nedrželi. Tohle se také hodně probíralo na zahraničních webech.
Ondřej | 03.05.2019 16:54
Myslím pokud počítam dobře tak ve chvíli války bylo na zimohradě ( v jeho okolí) okolo 30 tisíců vojáků (pokud je číslo jiné tak se omlouvám), rád bych viděl jak narvete 10 tisíce lidí do tak malého hradu nemluvě o tom že hradby mohl kdykoliv zničit NK. Proč se dávat pár vojáků stranou na poražení NK potřebovali každého chlapce i dívku.? Myslím že spousta lidí se na to dívá sice strategicky, ale jen z jedné strany. To proč se neschovali za palisády případně proč nepostavili balistu je dle mě jasné, že to prostě nestihli postavit.strategie měla své mouchy ale výrazně špatná nebyla.
Jaromír Merhaut | 03.05.2019 13:33
Mám pocit, že mnozí nepochopili žánr ani záměr filmařů alegoricky ztvárnit souboj ohně/ledu, světla/temnoty, naděje/zmaru. A pitvání logiky v žánru fantasy? To je stejně mimo jako podivovat se nad tím, že drak lítá a Jon obživl:-) Za mě velká spokojenost. Jo, a komu se to zdálo moc tmavý a nepřehledný: měli jste si koupit plasmu a zaplatit HBO HD na Skylinku...
DennyS | 03.05.2019 11:47
Souhlasím s TimaK, tenhle argument musel psát někdo, kdo neviděl předchozí díly :) jinak ostatní je pravda, čekala bych to lépe promyšlené.
?? | 03.05.2019 07:54
Mne prislo ze NK mohol pouzit draka uz skor a zautocit na hrad zboku alebo odzadu aby zboril tie hradby.. cize nemrtvy by ich zabavili zpredu a on by si to trosku obletel no. A dalsia vec, drak svojim plamenom znici stenu aj hradby ale kamienok za ktorym sa kryje Jon nie? :D Mne tieto nelogicke manevre az tak nevadia, vadi mi ako zabili NK a mala zomriet aj jedna hlavna postava alebo dve..
Martan | 03.05.2019 07:18
Opravdu debilní díl ta atmosféra fajn efekty fajn ale největší bitva v dějinách a umřou jen dvě hlavní/vedlejší postavy to nechápu :/ a ještě umřou tak debilním způsobem. A přitom takový masakr to byl když se tam navalila hromada mrtvích. Trapný, na ČSFD jen 74% nejméně že všech dílů všech řad, to něco vypovídá.
TimaK | 03.05.2019 06:49
*neprojde. Auto correct :/
TimaK | 03.05.2019 06:48
Lyanna Mormont chtěla bojovat a poslala Joraha doprdele, když ji chtěl “uklidit” do bezpečí. To samé udělal Sam, pan s polévkou (cibulový rytíř) také šel dobrovolně do boje, i když toho jsem za celou dobu neviděl máchnout mečem, Tyrion chtěl bojovat, dokonce i když byl zavrenej v hrobce, tak o tom mluvil. Takže tenhle argument nepřijde!

Přidat nový komentář

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu