Outrider: Terminátor Arnie se vydá na lov do divočiny

Outrider: Terminátor Arnie se vydá na lov do divočiny | Fandíme seriálům
Arnold Schwarzenegger vymění své robotické tělo za kovbojský klobouk  

Starého dobrého Arnieho jsme dlouho neviděli ve vyslovené pecce nebo aspoň lehce nadprůměrném výplachu. A je to škoda. Tuto popkulturní ikonu v roli svalnatého sympaťáka nepřímo nahradil Dwayne Johnson, který momentálně kraluje kinům nejméně dvakrát do roka. A kvůli nezdárnému návratu Expendables mu z velkých značek zbyl jenom Terminátor, ve kterém se ho pokusí za pár let spasit režisér Tim Miller. Ovšem dříve než dorazí do našich kin, se může Arnie předvést ve zcela odlišném a hlavně nadějném seriálu.

Pokud vyjdou všechny úřední záležitosti, což by neměl být problém, Arnie si zahraje ve westernovém seriálu Outrider, který se bude odehrávat ke konci 19. století. Jeho příběh se bude točit kolem zástupce v Oklahomě, kterého notorický soudce pošle na výpravu do divočiny vystopovat známého zločince. A v tuto chvíli na scénu nastupuje Arnold v roli drsného federálního maršála, který bude zástupci dělat na cestě za spravedlností společnost. Už teď jsem natěšený jako děcko na pytlík bonbonů.

Scénář pro Amazon napsali Trey Callaway, který už má na kontě například seriál Kriminálka New York a po jeho bok se přidal i nováček Mark Montgomery, pro kterého je tento projekt premiéra. Žádná velká záruka kvality se zatím ze strany tvůrců nedostavila, ale ani si nemyslím, že bychom se měli o projekt strachovat. Nicméně samotný Arnold bude krom hraní seriál i produkotvat, takže jistá práva do zasahování mít bude. Jen aby je využil tím způsobem, který se nám bude líbit. A co říkáte na Arnoldův vyhlídnutý projekt vy?

Zdroj: variety

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 2

Lukys | 13.02.2018 17:30
Záleží na úhlu pohledu :) O Arnieho jsem napsal obecný názor (většiny) a o jeho rolích jsem se ani nezmínil.
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu