Teorie velkého třesku: Herci se loučí se Stephenem Hawkingem

Teorie velkého třesku: Herci se loučí se Stephenem Hawkingem | Fandíme seriálům
Zobrazit další 4 obrázky
Herci z Teorie velkého třesku se loučí s vědeckou legendou, která s nimi v seriálu vystupovala. 

V úterý zasáhla veřejnost smutná zpráva. Navždy odešel jeden z nejuznávanějších vědců Stephen Hawking. Ten několikrát vystupoval v Teorii velkého třesku a hlavní aktéři seriálu na něj vzpomínají s velkým uznáním. Loučí se s ním skrze sociální sítě. 

Teorie velkého třesku: V seriálu se objeví legenda Microsoftu
 

Hawking zemřel ve středu ráno po dlouhém boji s ASL (amyotrofické laterální skleróza). Bylo mu 76 let. Nemoc mu diagnostikovali už v jednadvaceti letech.  Poprvé se Hawking objevil v Teorii velkého třesku v 5. sérii. Následně se v seriálu objevil ještě šestkrát. Naposledy v premiéře loni v září. 

"Nejen vaše brilantnost, ale také váš smysl pro humor nám všem bude chybět," napsal k snímku na Instagram Johnny Galecki, představitel Leonarda. Dodal zároveň Hawkingův citát: "Život by byl tragický, kdyby to nebylo vtipné."

"Byla opravdová čest pracovat s neuvěřitelným Stephenem Hawkingem. Rozesmál nás a my rozesmáli jeho. Jeho život a práce byli mnohokrát předmětem natáčení Teorie velkého třesku a mnoho z nás je díky tomu lepší. Budeš tu postrádán, svět je ale vděčný za znalosti a odvahu, se kterými jste opustil tuto cestu. Děkuji, že jste byl inspirací nám všem," podělila se o své rozloučení představitelka Penny Kaley Cuoco.

"Připojuji se k celosvětové truchlící komunitě za největšího fyzika naší doby. Stephen Hawking je osvobozen od vyzických omezení pozemského světa, ve kterém všichni žijeme, a teď se nad námi vznáší a žasne nad tím vším. Děkujeme vám, že jste nás osvítil a požehnal svou moudrostí a odvahou," nechala se slyšet představitelka Amy Mayim Bialik.

 

We will miss one of the best recurring characters.

Příspěvek sdílený Bill Prady (@billprady),

Veřejně se rozloučil také jeden z tvůrců Teorie velkého třesku Bill Prady. 

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu