Na české obrazovky míří seriál s hvězdou Big Bang Theory

Na české obrazovky míří seriál s hvězdou Big Bang Theory | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 7 obrázků
Prima Comedy Central uvede seriál ABC s handicapovaným teenagerem. Hlavní hvězdou bude herec z Teorie velkého třesku.

Na obrazovky české stanice Prima Comedy Central míří seriálová novinka! Život beze slov odtajňuje humorné i závažné stránky života s handicapovaným teenagerem a ihned po svém uvedení se stal hitem.

Zápletka seriálu se točí okolo pětičlenné rodiny DiMeových žijících v nejmenovaném městě Spojených států. Maminka Maya, původem Britka, vládne domácnosti s vervou sobě vlastní a pro dobro svých dětí neváhá zajít až do naprostých krajností. Naproti tomu její manžel Jimmy má k cholerikovi daleko a naprosto mu vyhovuje nebýt středem pozornosti. 

Jimmiho ztvárňuje v sitcomu Život beze slov John Ross Bowie, představitel Barryho Kripkeho z Teorie velkého třesku.

Teorie velkého třesku: Herci se loučí se Stephenem Hawkingem
 

Nejmladším přírůstkem do rodiny je sportovně nadaná Dylan, jež po mamince zdědila výmluvnost a vytrvalost. Sestavu doplňuje její starší bratr Ray, který díky svojí sečtělosti často slouží jako jediný hlas zdravého rozumu v celém domě. Posledním, ale neméně důležitým členem rodiny, je středoškolák JJ, jenž trpí mozkovou obrnou a má vytříbený smysl pro humor. 

JJ komunikuje s lidmi kolem něj pomocí laserového ukazovátka a desky popsané znaky, slovy a číslicemi a ostatní pak nahlas čtou za něj. Najít pro něj však vhodnou školu, kde by se mu dostatečně věnovali, je téměř nadlidským úkolem. Když už se taková najde, není zrovna laciná. Boj tak začíná nanovo. 

Nápad na seriál o rodině, jež hledá štěstí v každodenním životě, který mimo jiné zahrnuje i péči o handicapovaného člena rodiny, se zrodil v hlavě amerického producenta a scenaristy Scotta Silveriho. Ten tušil, že má v ruce potenciální hit, a dnes už víme, že se nemýlil. Život beze slov se hned po prvním díle zapsal do srdcí diváků i kritiků, na agregátoru recenzí Rotten Tomatoes si seriál drží hodnocení celých 98 %

Beze slov se nebojí mluvit o citlivých tématech s humorem, což ve spojení s talentovaným obsazením a neotřelým scénářem zavdává na seriálovou stálici, která naše obrazovky jen tak neopustí. Nenechte si ujít premiéru amerického seriálu Život beze slov již ve středu 21. března od 22 hodin na Prima Comedy Central!

Zdroj: Prima Comedy Central

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu