Bláznivý fotbalový Vyšehrad nově na Streamu

Zobrazit dalších 18 obrázků
Oddychněte si od mistrovství světa ve fotbale u komediálního Vyšehradu.

Předloňský Vyšehrad jste donedávna mohli vidět jen za poplatek na stránkách OBBODu, který stojí například i za hokejovou Lajnou s Jiřím Langmajerem v hlavní roli. Od konce června se ovšem desetidílný Vyšehrad objevil i na Streamu, kde je samozřejmě ke zhlédnutí zdarma. Takže pokud jste tento zdařilý komediální kousek s ikonickým vymaštěným fotbalistou Lavim neviděli, tak máte jedinečnou možnost. Dá se očekávat, že stejně jako britský seriál Jak nežít svůj život, nebude Vyšehrad na Streamu natrvalo, ale bude ke zhlédnutí jen po určitou dobu.

Lajna: První dojmy z „nástupce Vyšehradu“
 

Na Vyšehradu se mi velmi líbilo, jak dokázal vytěžit komediální potenciál a nespočet hlášek při krátké stopáži 6 až 8 minut. Bohužel po výborném úvodu se od poloviny série tvůrci přesunuli od štiplavých hlášek směřovaných na strasti a průšvihy tuzemského prvoligového fotbalu k výplachovému fekálnímu humoru, který samozřejmě už tak zábavný nebyl. Konec série se podařilo autorům v desáté epizodě opět pozvednout na úroveň prvních dílů, ale je otázkou, zdali má Lavi v perfektním podání Jakuba Štáfka potenciál i pro vícero sezón.

Kompletní seriál můžete zhlédnout zde. V galerii najdete oficiální fotografie k seriálu a fotky z Instagramu Jakuba „Laviho“ Štáfka.Zdroje: OBBOD, instagram

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

© 2016 – 2018 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest