Přátelé: 5 věcí, které jste nevěděli o Janice

Zobrazit dalších 8 obrázků
Také milujete "ach, můj bože" Janice? Pojďte se jí s námi podívat na zub. 
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3
  4. Kapitola č.4
  5. Kapitola č.5

Maggie Wheeler (57) se nejspíš doživotně zapsala do povědomí televizních diváků jako otravná, ale zároveň naprosto úžasná Janice ze seriálu Přátelé. Pojďme se na ni podívat trochu podrobněji. Jak vlastně vznikla Janice, jak ji popsali tvůrci a co do ní přidala samotná herečka? V galerii si prohlédněte, jak Maggie vypadá dnes. 

Přátelé: 10 extra zajímavostí, o kterých jste na 90% neslyšeli
 

Kouzlo konkurzu

"Wikipedia a jiné zdroje tvrdí, že jsem se původně hlásila na roli Moniky, ale to není pravda," tvrdí Maggie, která se ucházela o roli Janice s předpokladem, že se bude jednat o hostování pouze v jedné jediné epizodě.

"Když se na mém faxu objevila epizoda Přátel, kde jsem měla hrát, a já si přečetla můj part, přesně jsem věděla, co si s rolí počít. Šla jsem na konkurz a vystřihla jim Janice takovou, jakou ji lidé znají a milují dnes. Byl tam jeden moment, kdy jsem otevřela pusu, začala mluvit jako Janice a videla ty lidi na sedačce, jak jen nečinně sedí. Říkala jsem si, že asi nejsem ten, koho hledají," vzpomíná herečka s tím, že ji pak překvapilo, když se jí ozvali a nabídli jí roli.

Ve faxu, který obdržela, byla tvůrci Janice popsána velmi stručně, a to jako rychle mluvící Newyorčanka. Představit si ji pro Maggie nebylo těžké. Sama totiž vyrostla v New Yorku a lidí jako Janice prý znala plno.

Další kapitola »
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu