Zkáza Dejvického divadla: První trailer je na světě!

Zkáza Dejvického divadla: První trailer je na světě! | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 9 obrázků
Zhlédněte první trailer na dlouho očekávaný seriál Zkáza Dejvického divadla.

Na jaře příštího roku se konečně dočkáme komediálního seriálu z pera Miroslava Krobota, Zkáza Dejvického divadla, pokračovatele Čtvrté hvězdy a Dabing Street.

Vedení slavného Dejvického divadla je vystaveno nečekané, existenční zkoušce. Divadlo totiž nezíská grant, musí sehnat peníze na svůj provoz a neslevit přitom ze svých uměleckých ambicí. Tak začíná šestidílný komediální seriál Zkáza Dejvického divadla, jehož hlavním a jediným hrdinou je kolektiv této kultovní scény. „Série má charakter pohledu ‚pod pokličku‘. Velmi rádi si uděláme legraci sami ze sebe, protože to je jedna z možností, jak čelit skutečné krizi divadla, oddálit jeho zkostnatění a zamezit tvorbě z ‚podstaty‘,“ říká režisér Miroslav Krobot a pokračuje: „Z tohoto úhlu pohledu bude humor série lehce absurdní, sebeironický, nekorektní, ale nikoliv vulgární.“

Zkáza Dejvického divadla: Seriál obsadí příbuzné herců
 

V létě uvedla kreativní producentka, že seriál bude uveden v jarní sezóně, někdy po Vánocích. Vzhledem k tomu, že datum uvedení zatím není známo, tušíme, že v lednu se premiéry asi nedočkáme. Nový trailer, který zveřejnila Česká televize, nás však nalákal natolik, že si na projekt rádi počkáme. Zhlédněte ho níže! V galerii najdete celou sérii fotek ze seriálu i jednu zákulisní z natáčení.

Zdroj: Česká televize

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu