Buffy, přemožitelka upírů: Pokud bude reboot, nebudu tam, říká Sarah Michelle Gellar

Zobrazit dalších 7 obrázků
Co říká Sarah Michelle Gellar na její případnou participaci na obnovené Buffy, přemožitelce upírů?

V době oživování starých populárních projektů často přichází řeč i na Buffy, přemožitelku upírů, seriál, který byl vysílán v letech 1996 - 2003. Už v létě loňského roku jsme psali, že se chystá reboot s černou ústřední herečkou. Někdejší představitelka Buffy se teď však nechala slyšet, že o ničem neví. Vyjádřila se i k tomu, zda by do seriálu naskočila, kdyby ji oslovili. 

"Upřímně, nic o tom nevím. Myslím ale, že je to báječný příběh a jsem ráda, pokud to bude převyprávěno. Doufám, že to lidé budou sledovat, ale já už svůj příběh odvyprávěla," řekla herečka. 

Buffy, přemožitelka upírů: Co si o rebootu myslí David Boreanaz?
 

Sarah své pochyby ohledně případného oživení seriálu vyjádřila ještě dávno předtím, než informace o připravovaném rebootu vůbec spatřily světlo světa: "Vždy jsem věřila, že to, co dělalo seriál tak jedinečný, byly hrůzy školních let, které běžně prožíváme v době formování osobnosti. V rámci těch let jsme řešili šikanu, identitu, rasismus, vinu, smrt, první lásky a zlomená srdce použitím démonů, kteří byli metaforami pro skutečné démony, které prožíváme a nosíme v hlavě. Nejsem si jistá, jak toto převést do dospělosti, ačkoliv jsem si jistá, že by to nějak šlo." Co myslíte vy? Stálo by za to obsadit původní herce? 

Zdroj: TheWrap

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu