Zkáza Dejvického divadla rozdělila diváky na dva tábory, reakce jsou rozpačité

Zkáza Dejvického divadla rozdělila diváky na dva tábory, reakce jsou rozpačité | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 7 obrázků
Jaké jsou s odstupem několika dní reakce na Zkázu Dejvického divadla?

Nový seriál z pera Miroslava KrobotaZkáza Dejvického divadla - vyvolal po první epizodě mezi diváky rozporuplné reakce. Jejich dojmy často vystihují slova jako nepochopení, zklamání, chaos, rozpaky a nuda. Mnozí se domnívali, že se Zkázou Česká televize zaboduje podobně jako s Mostem!, specifický humor typický pro Krobotovu tvorbu a ansámbl Dejvického divadla však není dělaný pro široké masy. Jeden z diváků na sociální síti své pocity vyjádřil slovy takto: "Zkáza nikdy nebude tak popularní jako Most. Jste prostě moc elitářští."

Máme tu ale i protipól. Zajímavé je, že se v případě Zkázy Dejvického divadla jen málo setkáte s nevyhraněným názorem. Publikum je buď zhrzené a zcela demotivované zhlédnout další díl, nebo nadšené, skoro až u vytržení. Tento druhý tábor poukazuje hlavně na fenomenální herecký výkon Jaroslava Plesla ve spojení s geniální dějovou linkou postavy Richardem III. Především scéna z finančního úřadu, viz níže. "Nádherný humor," píše se na sociálních sítích. "Viděla jsem ten díl už podruhé a zase jsem smíchy bulela," stojí v komentářích. "Konečně po X letech něco z produkce ČT, co mě baví."

Jak je vidno, tak co člověk, to diametrálně jiné gusto...

A za jakou stranu provazu táhnete vy? Patříte k těm, co Zkázu zahazují, nebo k těm, jimž tento specifický humor kápl do noty? Jedno je nejspíš jisté. Takový poprask, jako způsobil seriál Most!, Zkáza Dejvického divadla nejspíš nezpůsobí. 

Zdroj: FB Zkáza Dejvického divadla

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

30
3
3
3

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu